Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nigdy nie są gotowi na ślub. Małżeństwo to dla nich kara

15.11.2022 15:01

Właściciele tych znaków zodiaku nie chcą się żenić. Zawarcie małżeństwa kojarzy im się jedynie z utratą wolności - a to wzbudza w nich paniczny strach.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, nie cierpią rozmów o małżeństwie. Kiedy kobiety zaczynają mówić w ich obecności o ślubie i dzieciach, pragną uciekać od nich jak najdalej i myślą o zerwaniu znajomości. Nie mają bowiem ochoty wypowiadać sakramentalnego "tak".

Zobacz także: Jasnowidzka Aida zwróciła się Polaków. Oto jej rada na listopad 2022 roku

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nigdy nie są gotowi na ślub

Przedstawiciele tych znaków zodiaku są wiecznymi kawalerami. W głębi duszy są przekonani, że małżeństwo nigdy nie jest dobrym pomysłem. Trudno im się zdecydować na tak poważny krok. Jeśli to robią, najczęściej poddają się presji ze strony partnerki.

Baran, Wodnik i Strzelec. Mężczyźni spod tego znaku zodiaku traktują małżeństwo jak karę

Właściciele tych znaków zodiaku wolą związki bez zobowiązań:

Baran

Mężczyzna spod tego znaku zodiaku ma naturę zdobywcy, więc pragnie jak najszybciej namówić ukochaną na ślub. Robi to jednak tylko po to, by uzyskać od niej wyznanie dozgonnej miłości. Jeśli jego partnerka traktuje rozmowy o wspólnej przyszłości zbyt poważnie, Baran jest zrozpaczony. Aby odwieść ją od tego pomysłu, zaczyna zachowywać się jak mały chłopiec. Chce tym samym udowodnić, że jest jeszcze zbyt niedojrzały i nie nadaje się na męża.

Wodnik

Wodnik ceni sobie wolność do tego stopnia, że nikomu nie pozwala jej sobie odebrać. Nawet najpiękniejsza kobieta nie jest dla niego atrakcyjna na tyle, by zrezygnować ze statusu wiecznego singla. Chce być niezależny, więc małżeństwo wydaje mu się więzieniem. Umiałby się na nie zdecydować tylko wtedy, gdyby spotkał swoją bratnią duszę. Nawet wówczas miałby jednak wątpliwości, czy on i jego ukochana rzeczywiście potrzebują składania przysiąg.

Strzelec

Zodiakalny Strzelec przez całe życie jest przekonany, że najlepsze dopiero przed nim. Z tego powodu nie potrafi być pewien swoich uczuć do ukochanej kobiety. Wydaje mu się, że wciąż może jeszcze spotkać kogoś lepszego od niej. Nie chce złamać jej serca, więc woli nie decydować się na ślub. Chce mieć świadomość, że w każdej chwili będzie mógł zakończyć znajomość.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?