Zamknij

Żony spod tych znaków zodiaku mają najgorszy charakter. Niełatwo z nimi żyć

28.12.2021 14:50

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, po ślubie stają się naprawdę nieznośne. Ich mężowie często żałują, że im się oświadczyli.

Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety spod tych znaków zodiaku są uważane za najgorsze żony. Posiadają taki zestaw cech charakteru, który w znacznym stopniu utrudnia bycie w stałym związku z mężczyzną. 

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Żony spod tych znaków zodiaku mają najgorszy charakter

Właścicielki tych znaków zodiaku najczęściej sprawiają problemy w małżeństwie. Według astrologów posiadają trudny charakter, który nie odpowiada ich mężczyznom. Dopiero po ślubie pokazują, jakie są naprawdę - dlatego często się rozwodzą.

Żony spod tych znaków zodiaku utrudniają mężom życie

Przedstawicielki tych znaków zodiaku często bywają porzucane przez swoich mężów:

Bliźnięta

Pani spod znaku Bliźniąt na początku znajomości stara się postawić na szczerość. Wydaje się otwarta, tolerancyjna i wyrozumiała. W związku nigdy nie okazuje zazdrości i stara się być najlepszą przyjaciółką swojego ukochanego. Po zawarciu małżeństwa staje się obsesyjna, zazdrosna i kapryśna.

Skorpion

Pani Skorpion w ciągu pierwszych miesięcy znajomości stara się sprawiać wrażenie ciepłej i oddanej partnerki. Gdy jest związana z mężczyzną, rozpieszcza go do granic możliwości. Czasem wydaje się wtedy aż zbyt uległa i posłuszna. Po ślubie natychmiast się to zmienia - rozkazuje mężowi na każdym kroku, krytykuje go i kontroluje.

Rak

Kobieta spod znaku Raka rozkochuje w sobie mężczyzn uroczym uśmiechem i tym, że jest nieco tajemnicza. Często podnosi swojego partnera na duchu, a także wprawia go w rozmarzenie. Z biegiem czasu zaczyna się to jednak zmieniać - staje się przewrażliwiona na swoim punkcie, ciągle się obraża i płacze. Jej mąż nieustannie ma poczucie, że ją skrzywdził.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.