Zamknij

Żony spod tych znaków zodiaku ignorują zdrady partnera. Udają, że o nich nie wiedzą

13.05.2022 14:25
Zakochani
fot. Shutterstock

Kobiety spod tych znaków zodiaku przymykają oko na niewierność mężów. Nie chcą, by wiedzieli, że się zorientowały.

Przedstawicielki tych znaków zodiaku uważają, że lepiej nie mówić mężowi o wszystkim, co się wie na jego temat. Jeśli poznają prawdę o jego zdradzie, często utrzymują to w tajemnicy.

Zobacz także: Znaki zodiaku a odchudzanie. Zobacz, jaki sport i dieta dają najlepsze efekty w twoim przypadku

Żony spod tych znaków zodiaku ignorują zdrady partnera

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, nie wyjawiają swojemu mężowi, że wiedzą o jego skokach w bok. Wszystkie chcą wykazać się sprytem, bo mają w tym swój cel. Każda z nich robi to jednak z zupełnie innego powodu.

Żony spod tych znaków zodiaku udają, że nie wiedzą o zdradzie

Przedstawicielki tych znaków zodiaku zachowują wiedzę o niewierności męża w tajemnicy:

Rak

Pani Rak na wieść o zdradzie męża nabiera przekonania, że sama jest sobie winna. Zaczyna skupiać się na swoich kompleksach i szybko dochodzi do wniosku, że po prostu przestała się podobać swojemu mężczyźnie. Zamiast mówić z nim o kochance, postanawia zignorować jej istnienie i popracować nad własnym wyglądem.

Skorpion

Pani Skorpion nie mówi partnerowi, że wie o jego romansie, bo zamierza pokonać swoją rywalkę bez jego udziału. Osobiście zjawia się u niej w pracy albo pod domem i doprowadza do konfrontacji. Jeśli naprawdę jej zależy na utrzymaniu rodziny, będzie walczyła o miłość męża na śmierć i życie. Wybaczy mu niewierność, bo nie chce go stracić.

Wodnik

Kobieta spod znaku Wodnika nabiera obojętności wobec partnera, gdy dowiaduje się o jego zdradzie. Nie chce mu powiedzieć, że się zorientowała, bo woli uniknąć awantur i słuchania jego tłumaczeń. Dochodzi do wniosku, że skoro mąż przestał ją kochać, ona sama też nie ma wobec niego żadnych zobowiązań. Rozgląda się za kochankiem, nie mając przy tym żadnych wyrzutów sumienia.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!