Zamknij

Żona spod znaku Wodnika. Największe wady i zalety

08.04.2021 15:27
Zakochani
fot. Shutterstock

Czy kobieta spod znaku Wodnika poradzi sobie w roli żony? Sprawdź, jak zachowuje się w małżeństwie.

Pani spod znaku Wodnika jest bardzo atrakcyjna. Mimo to niektóre cechy jej charakteru mogą zniechęcać do podjęcia decyzji o wspólnym życiu. Zobacz, czego się spodziewać po ślubie z panią Wodnik.

Zobacz także: Osoby spod tych znaków zodiaku to najlepsi pracownicy. Warto je zatrudnić

Żona spod znaku Wodnika. Największe wady i zalety

Kobieta spod znaku Wodnika może się wydawać wspaniałą kandydatką na żonę. Jest inteligentna i ma niepowtarzalny styl. Czy sprawdzi się jako partnerka na całe życie? Aby się o tym przekonać, przeczytaj ten artykuł.

Jakie są największe wady i zalety partnerki spod tego znaku zodiaku? Sprawdź, co czeka cię po ślubie z nią.

Zobacz także: Mąż spod znaku Ryb. Największe wady i zalety

Żona spod znaku Wodnika - jaka jest?

Jakich cech spodziewać się po żonie spod znaku Wodnika? Oto najważniejsze z nich:

1. Jest wyjątkowa

"Nie ma drugiej takiej kobiety" - te słowa mógłby wypowiedzieć mężczyzna zakochany w pani Wodnik. Jest pełna sprzeczności, ale przez to pociągająca. Ma marzycielskie usposobienie, chciałaby być dobra dla wszystkich. Mimo to w codziennych sytuacjach kieruje się zdrowym rozsądkiem, a nie emocjami. Nie podąża za modą i ma własne zdanie na każdy temat. Nigdy nie wiadomo, czego się po niej spodziewać. 

2. Lubi zwracać na siebie uwagę

Kobieta spod znaku Wodnika lubi się wyróżniać i wzbudzać kontrowersje. Dla mężczyzny, który ceni sobie tradycję, może to stanowić poważny problem. Pani Wodnik nie jest zbyt skromna i często zachowuje się w prowokacyjny sposób.

3. Brakuje w niej ciepła

Wodnik to znak zodiaku należący do żywiołu Powietrza. Osoby należące do tej grupy są zdystansowane i mają trudności w wyrażaniu emocji. Pani Wodnik postrzega świat przez pryzmat myśli, a nie uczuć. Ma sympatyczne usposobienie i stara się być uprzejma w stosunku do ludzi, jednak wielu odbiera ją jako chłodną i zamkniętą w sobie. W bliskich relacjach brakuje jej empatii. Nie rozumie, co czują inni, szczególnie wtedy, gdy przechodzą kryzys. Jeśli jej partner chce, by mu w czymś pomogła, będzie musiał o to poprosić. Sama z pewnością się nie domyśli.

4. Ma buntowniczą naturę

Kobieta spod tego znaku otwarcie lekceważy ustalone reguły. Nie podporządkuje się też niczyim tradycjom - nazwie je przyzwyczajeniami lub upodobaniami, po czym oznajmi, że ma własne i nie zamierza ich zmieniać. Rzadko decyduje się na kompromisy.

5. Lubi zaszaleć w sypialni

Pani Wodnik na co dzień nie przepada za czułościami. Nie oznacza to jednak wcale, że stroni od seksu. Jest wręcz przeciwnie. W łóżku przestaje być chłodna i zmienia się w oddaną, zaangażowaną partnerkę. Mimo to jej otwartość na eksperymenty może zaskoczyć ukochanego. Po ślubie chce spróbować wszystkiego przynajmniej jeden raz. Jeśli mąż stwierdzi, że woli klasykę, może uznać go za nudziarza.

Zobacz także: Te znaki zodiaku nienawidzą podróżować. Trudno je gdzieś wyciągnąć

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?