Zamknij

Żona spod znaku Strzelca. Największe wady i zalety

06.04.2021 15:25
Zakochani
fot. Shutterstock

Czy kobieta spod znaku Strzelca poradzi sobie w roli żony? Sprawdź, jak zachowuje się w małżeństwie.

Pani spod znaku Strzelca jest bardzo atrakcyjna. Mimo to niektóre cechy jej charakteru mogą zniechęcać do podjęcia decyzji o wspólnym życiu. Zobacz, czego się spodziewać po ślubie z panią Strzelec.

Zobacz także: Osoby spod tych znaków zodiaku to najlepsi pracownicy. Warto je zatrudnić

Żona spod znaku Strzelca. Największe wady i zalety

Kobieta spod znaku Strzelca może się wydawać wspaniałą kandydatką na żonę. Jest odważna i zawsze się uśmiecha. Czy sprawdzi się jako partnerka na całe życie? Aby się o tym przekonać, przeczytaj ten artykuł.

Jakie są największe wady i zalety partnerki spod tego znaku zodiaku? Sprawdź, co czeka cię po ślubie z nią.

Zobacz także: Mąż spod znaku Ryb. Największe wady i zalety

Żona spod znaku Strzelca - jaka jest?

Jakich cech spodziewać się po żonie spod znaku Strzelca? Oto najważniejsze z nich:

1. Ma charyzmę

Pani Strzelec jest czarująca. Jej niesamowity urok może zachwycić każdego. Doskonale odnajduje się w towarzystwie - potrafi porozumieć się z osobami w każdym wieku, niezależnie od ich poglądów czy pochodzenia. Ma otwarty umysł, dzięki czemu jest wspaniałą rozmówczynią. Ludzie chętnie opowiadają jej o swoim życiu i zapraszają ją do nawiązania bliższej znajomości.

2. Potrzebuje swobody

Sympatyczne usposobienie kobiety spod tego znaku sprawia, że każdy chciałby się z nią zaprzyjaźnić. Ma też ogromne powodzenie u mężczyzn. Zawsze otacza ją wiele osób i niemal nigdy nie może być sama. Raz na jakiś czas musi się wycofać, bo w przeciwnym wypadku zaczyna odczuwać silny stres. Partner powinien zapewniać jej przestrzeń i dawać czas na odpoczynek. Pani Strzelec lubi żyć aktywnie i uprawia sport. Niektóre treningi będzie wolała wykonywać samotnie.

3. Jest optymistką

Strzelec to znak zodiaku należący do żywiołu Ognia. Podobnie jak Lew i Baran, nie lubi się smucić. Męczy ją przebywanie w towarzystwie kogoś, kto narzeka albo widzi rzeczywistość w czarnych barwach. Ona sama w każdej sytuacji wierzy, że wszystko dobrze się ułoży. Pesymiści i złośnicy pozbawiają ją energii. Dlatego trzyma się od nich z daleka.

4. Uwielbia przygody i podróże

Pani spod znaku Strzelca nie potrafi zbyt długo usiedzieć w miejscu. To całkowite przeciwieństwo kobiet takich jak Panna, Byk czy Koziorożec, które najchętniej spędzałyby w domu cały wolny czas. Jej marzeniem jest nieustanne bycie w podróży. Chciałaby poznać świat. Mogłaby nawet nie posiadać stałego miejsca zamieszkania i żyć z plecakiem.

5. Czasem bywa nerwowa

Ognisty temperament odpowiada za to, że kobieta spod znaku Strzelca prowadzi życie pełne pasji. W miłości jest namiętna, uchodzi za jedną z najlepszych kochanek w całym zodiaku. Jednak nie można pominąć w tym zestawieniu kolejnej cechy jej charakteru - łatwo się irytuje, szczególnie wtedy, gdy czuje się ignorowana lub ktoś przekracza jej granice. Nie jest kobietą, która potrafi wiele znieść w ciszy. Prędzej można się po niej spodziewać, że wykrzyczy to, co myśli.

Zobacz także: Te znaki zodiaku nienawidzą podróżować. Trudno je gdzieś wyciągnąć

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?