Zamknij

Żona spod znaku Skorpiona. Największe wady i zalety

01.04.2021 15:22
Zakochani
fot. Shutterstock

Czy kobieta spod znaku Skorpiona poradzi sobie w roli żony? Sprawdź, jak zachowuje się w małżeństwie.

Pani spod znaku Skorpiona jest bardzo atrakcyjna. Mimo to niektóre cechy jej charakteru mogą zniechęcać do podjęcia decyzji o wspólnym życiu. Zobacz, czego się spodziewać po ślubie z panią Skorpion.

Zobacz także: Osoby spod tych znaków zodiaku to najlepsi pracownicy. Warto je zatrudnić

Żona spod znaku Skorpiona. Największe wady i zalety

Kobieta spod znaku Skorpiona może się wydawać wspaniałą kandydatką na żonę. Potrafi zrobić ogromne wrażenie. Czy sprawdzi się jako partnerka na całe życie? Aby się o tym przekonać, przeczytaj ten artykuł.

Jakie są największe wady i zalety partnerki spod tego znaku zodiaku? Sprawdź, co czeka cię po ślubie z nią.

Zobacz także: Mąż spod znaku Ryb. Największe wady i zalety

Żona spod znaku Skorpiona - jaka jest?

Jakich cech spodziewać się po żonie spod znaku Skorpiona? Oto najważniejsze z nich:

1. Jest pełna życia

Pani Skorpion ma mocną osobowość. Jej obecność działa na każdego jak łyk mocnej kawy. Należy do kobiet, które zawsze mają swoje zdanie i odważnie je wypowiadają. Wszędzie jej pełno, lubi się wyróżniać i głośno się zachowuje. Czasem prowokuje innych swoim zachowaniem. Bywa zawadiacka.

2. Lubi mieć wszystko pod kontrolą

Kobieta spod tego znaku żyje w nieustannym strachu o to, że coś wymyka jej się z rąk. W każdej chwili musi czuć, że panuje nad sytuacją. Z tego powodu nie tylko obsesyjnie kontroluje wszystko i wszystkich w swoim otoczeniu, ale też często wydaje rozkazy. Jeśli ktoś ich nie posłucha, jest na niego wściekła.

3. Czasem dramatyzuje

Skorpion to znak zodiaku należący do żywiołu Wody. Objawia się to u niego w zupełnie inny sposób niż w przypadku Raka i Ryb. Również odznacza się wysoką wrażliwością, jednak brakuje mu łagodności. Pani Skorpion uwielbia teatralne sceny, często zdarza jej się krzyczeć i rozstaje się ze swoim partnerem średnio raz w tygodniu. Mężczyzna, który zakłada, że po ślubie nareszcie nastanie spokój, w przyszłości może żałować swojej pomyłki.

4. To pesymistka

Dla zodiakalnych Skorpionów szklanka zawsze jest do połowy pusta. Mają tendencję do wpadania w mroczne nastroje i lubią wciągać w to innych. Przesadny optymizm jest dla nich irytujący. Kobieta spod tego znaku może czasem specjalnie zepsuć komuś humor. Bywa złośliwa, a odbieranie ludziom pewności siebie sprawia jej przyjemność. Często się wywyższa. Potrzebuje partnera o podobnym charakterze, który będzie jej w tym kibicował.

5. Potrafi zdobyć każdy cel

Niezależnie od swojego nastawienia pani spod znaku Skorpiona osiąga wszystko, co jest jej potrzebne. Umie zawalczyć o ważne dla niej sprawy i jeśli uważa to za konieczne, bywa przy tym agresywna. Chociaż przeżywa głęboko każdą rzecz, jaka ją spotyka, nigdy się nie poddaje. Po nieprzespanej nocy, pełnej lęku i zmartwień, budzi się rano zmotywowana i gotowa do działania. Wtedy lepiej zejść jej z drogi.

Zobacz także: Te znaki zodiaku nienawidzą podróżować. Trudno je gdzieś wyciągnąć

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?