Zamknij

Żona spod znaku Ryb. Największe wady i zalety

13.04.2021 15:25
Zakochani
fot. Shutterstock

Czy kobieta spod znaku Ryb poradzi sobie w roli żony? Sprawdź, jak zachowuje się w małżeństwie.

Pani spod znaku Ryb jest bardzo atrakcyjna. Mimo to niektóre cechy jej charakteru mogą zniechęcać do podjęcia decyzji o wspólnym życiu. Zobacz, czego się spodziewać po ślubie z zodiakalną Rybą.

Zobacz także: Osoby spod tych znaków zodiaku to najlepsi pracownicy. Warto je zatrudnić

Żona spod znaku Ryb. Największe wady i zalety

Kobieta spod znaku Ryb może się wydawać wspaniałą kandydatką na żonę. Jest sympatyczna i kobieca. Czy sprawdzi się jako partnerka na całe życie? Aby się o tym przekonać, przeczytaj ten artykuł.

Jakie są największe wady i zalety partnerki spod tego znaku zodiaku? Sprawdź, co czeka cię po ślubie z nią.

Zobacz także: Mąż spod znaku Ryb. Największe wady i zalety

Żona spod znaku Ryb - jaka jest?

Jakich cech spodziewać się po żonie spod znaku Ryb? Oto najważniejsze z nich:

1. Jest bardzo miła

Pani spod znaku Ryb ma ciepły, łagodny charakter. Jej obecność wpływa na innych ludzi kojąco. We wszystkich sytuacjach zachowuje się tak, że nawet najbardziej zestresowane osoby natychmiast się przy niej uspokajają. Z biegiem lat ta cecha coraz bardziej się nasila. Dom, w którym mieszka Ryba, to prawdziwe schronienie. Każdy czuje się tam bezpiecznie.

2. Ma w sobie wiele empatii

Kobieta spod tego znaku jest obdarzona nie tylko ogromną wrażliwością, lecz także posiada silną intuicję. To sprawia, że wyczuwa emocje innych ludzi. Czasem jednak zdarza jej się przejmować nimi aż za bardzo - gdy ktoś w towarzystwie jest smutny lub zły, ona także zaczyna się tak czuć. Jest delikatna i źle radzi sobie z agresją. Mężczyzna, który bywa konfliktowy i krzyczy, zamiast spokojnie rozmawiać o problemach, nie jest dla niej odpowiednim partnerem.

3. Poświęca się dla swoich bliskich

Ryby należą do żywiołu Wody. Osoby, które posiadają ten znak zodiaku, mają w sobie potrzebę opiekowania się innymi. Jednocześnie występuje u nich silna tendencja do bagatelizowania własnych uczuć i potrzeb. Kobieta spod tego znaku jako żona i matka często będzie udawała, że wcale nie jest zmęczona, smutna lub zła. Jeśli inni członkowie rodziny nie postanowią o nią zadbać, szybko poczuje się przez nich lekceważona. Trudno jej to zakomunikować wprost, jednak chciałaby, by partner codziennie otaczał ją czułością.

4. Bywa tajemnicza

Kobieta spod tego znaku ma swoje sekrety. Choć na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie otwartej i bezpośredniej, przy bliższym poznaniu wydaje się zamknięta w sobie. Wynika to z tego, że Ryby posiadają swój prywatny świat fantazji, do którego nie zamierzają nikogo zapraszać. Wyobraźnia jest dla nich bardzo ważna. Są spostrzegawcze i przenikliwe, więc wiele czasu spędzają na rozmyślaniach nad otaczającym je światem. Wolą zatrzymywać wnioski dla siebie.

5. Wierzy w miłość

Pani Ryby przyjmie oświadczyny z tylko jednego powodu: z miłości. Kobieta spod tego znaku nigdy nie bywa wyrachowana. Nie potrafi pojąć, jak można wyjść za mężczyznę, którego nie darzy się głębokim uczuciem. Przysięga złożona przed ołtarzem ma dla niej głębokie znaczenie. Chce być wierną i lojalną partnerką. Marzy o tym, by zakochać się w kimś na całe życie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku nienawidzą podróżować. Trudno je gdzieś wyciągnąć

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?