Zamknij

Zodiakalny Wodnik w sypialni. Jakim jest kochankiem?

19.08.2020 15:11
seksowna para
fot. Shutterstock

Marzy ci się noc spędzona z Wodnikiem? Chcesz wiedzieć, jak sprawić mu przyjemność? Dowiedz się, jaki jest w łóżku!

Mężczyzna i kobieta Wodnik w miłości i w seksie są zafascynowani wszystkim, co nowe. Uwielbiają poznawać i odkrywać. Choć pozornie są chłodni i niedostępni, w rzeczywistości są kochankami, którzy potrafią naprawdę zaintrygować. Szczególnie wtedy, kiedy pokazują swoje perwersyjne oblicze...

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej dopasowane w łóżku. Z nimi przeżyjesz niezapomniane chwile!

Zodiakalny Wodnik i seks

Sekshoroskop - Wodnik

Zodiakalny Wodnik - jak każdy wie - to intelektualista. Analizuje dosłownie wszystko, a poza tym stara się panować nad swoimi emocjami. Nie pozwala, by wzięły nad nim górę. W świecie Wodnika wszystko dzieje się w sferze umysłu. Ale kto powiedział, że seks nie może być umysłową grą?

Zobacz także: 10 cech mężczyzn, które przyciągają kobiety. To na nie zwracamy uwagę na pierwszej randce!

Co lubi Wodnik w łóżku?

Chociaż często mówi się o nich, że są oziębli i wolą przydługie poważne dyskusje zamiast lekkiego flirtu, jednocześnie to właśnie Wodnik jest znakiem, o którym wielu astrologów wspomina, że interesują się perwersjami i fetyszami. Wodniki są otwarte na taką część doznań łóżkowych, która dla innych pozostaje tematem tabu. Ich fascynuje! Badają seks tak samo jak badają ludzką psychikę.

Lubią dwuznaczności - także w relacjach. Ponieważ dbają o swoją i cudzą niezależność, nie interesują się zbytnio "łatkami"... Stąd często lądują w dziwacznych układach - ni to miłosnych, ni to przyjacielskich... Tym bardziej, że to, co pociąga ich najbardziej, to połączenie intelektualne. Porozumienie w rozmowie działa na nich czasem nawet mocniej niż wygląd zewnętrzny. Mają romantyczne marzenia, są idealistami. Seks zawsze ma dla nich głębszy, abstrakcyjny sens. Są najbardziej podnieceni wtedy, kiedy coś ich zaintryguje.

Mężczyźni spod tego znaku lubią trochę nieobliczalne kobiety. Pani Wodnik sama ma tendencję do tego, żeby taką być - dlatego uwielbia mężczyzn, którzy mają do niej cierpliwość.

Zobacz także: Oto najlepsza pora na seks. Badacze podali dokładną datę i godzinę

Strefy erogenne Wodnika

Łydki - zrób im masaż stopami, kiedy leżycie obok siebie.

Kostki - ocieraj o nie swoje stopy podczas gry wstępnej.

Jakie macie doświadczenia z Wodnikami?

Jaki znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?