Zamknij

Zodiakalny Lew po rozstaniu. Zobacz, czego się po nim spodziewać

28.04.2021 15:31
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Jak zachowuje się Lew po zerwaniu? Jak radzi sobie z zakończeniem związku? Czy są szanse, by go odzyskać? Jeśli szukasz odpowiedzi na jedno z tych pytań, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Zodiakalny Lew jest znakiem należącym do żywiołu Ognia. Jest dumny i pewny siebie. Jeśli chcesz się przygotować na to, co nastąpi po zakończeniu związku, skorzystaj z poniższej listy. Dowiesz się z niej wszystkiego, co warto wiedzieć.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Lwa? Oto jedyny sposób

Kobieta i mężczyzna Lew w miłości. Jak radzą sobie z rozstaniem?

Zodiakalne Lwy kochają ludzi całym sercem. Silnie się przywiązują i angażują w bliskie znajomości. Gdy decydują się na związek, są wierne i oddane.

Rozstanie sprawia im ogromną przykrość. Chcesz wiedzieć, czego się spodziewać po zerwaniu z Lwem? Poniżej znajdziesz 5 najważniejszych wskazówek.

Zobacz także: Jak podrywa Lew? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Zodiakalny Lew po rozstaniu - czego się po nim spodziewać?

Zastanawiasz się, jak Lew radzi sobie z zakończeniem związku? Oto 5 najczęściej występujących reakcji:

1. Nie pokaże po sobie bólu

Duma jest zdecydowanie najważniejszą cechą Lwa. Potrafi z niej zrezygnować, kiedy jest szczęśliwie zakochany i chce się poświęcić dla ukochanej osoby. Jednak tuż po rozstaniu bardzo się postara, by pokazać, że wcale go nie zabolało. Prawda jest taka, że będzie płakał dniami i nocami. Jednak już po kilku dniach zacznie sprawiać wrażenie, jakby zupełnie zapomniał o swojej miłości. Będzie sobie wmawiał, że rzeczywiście tak jest. Lwy nie potrafią cierpieć zbyt długo - mają na to zbyt radosne usposobienie.

2. Przestanie odpisywać

Jeśli rozstanie zostało spowodowane kłótnią, zdradą albo brakiem szacunku, Lew może nie mieć ochoty na utrzymywanie dalszego kontaktu. Szczególnie w sytuacji, w której przyłapał partnera na kłamstwie lub działaniu za jego plecami, decyduje się całkowicie od niego odciąć. Choć ten znak zodiaku ma w sobie wiele ciepła i wyrozumiałości dla innych, nigdy nie będzie tolerował tego, że ktoś próbuje go oszukać. Milczenie Lwa to najczęstsza forma kary.

3. Pochwali się udanym życiem

Pierwsze tygodnie po rozstaniu z Lwem mogą być torturą dla jego eks. Wynika to z tego, że ten znak zodiaku ucieka od cierpienia i natychmiast po zakończeniu miłości zaczyna szukać sposobów na to, by znowu zacząć cieszyć się każdym dniem. Problem polega na tym, że Lwy są w tym mistrzami. Mają naturę dziecka, które z entuzjazmem obserwuje świat wokół siebie i cały czas chcą się bawić. Po zerwaniu poznają mnóstwo nowych osób, znajdą nową pasję, zaczną uprawiać sport i wybiorą się w podróż. Wszystko udokumentują zdjęciami i nagraniami na portalu społecznościowym. Partner poczuje się zupełnie zapomniany, choć w rzeczywistości Lew może tęsknić za nim każdego dnia. 

4. Będzie czekać na przeprosiny

Czy można odzyskać Lwa? Tak, ale pod jednym warunkiem, który koniecznie musi zostać spełniony. Należy go przeprosić. Dopóki nie usłyszy tego jednego magicznego słowa, nie zacznie rozważać możliwości ponownego nawiązania kontaktu. Jeśli wyrazi na to chęć, trzeba będzie go adorować, zasypywać wyznaniami i komplementami, a także opowiadać, jak bardzo było bez niego ciężko. Próżność Lwa musi zostać zaspokojona, by zapomniał o tym, jak silnie czuł się zraniony.

5. Może nigdy nie wrócić

Niektóre Lwy uważają, że po rozstaniu z bliską osobą należy jak najszybciej wyrzucić ją z głowy i nigdy więcej z nią nie rozmawiać. Szczególnie mężczyźni spod tego znaku traktują zerwanie jak osobistą porażkę. Lew jest wobec siebie bardzo krytyczny, więc długo rozpamiętuje, dlaczego nie udało mu się kogoś przy sobie zatrzymać. Ma nadzieję, że jeśli przestanie cokolwiek czuć do tej osoby, przestanie robić sobie wyrzuty. Z tego powodu Lwy nie przepadają za powrotami do przeszłości. 

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Lwa. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?