Zamknij

Zodiakalny Baran po rozstaniu. Zobacz, czego się spodziewać

14.04.2021 15:25
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Jak zachowuje się Baran po zerwaniu? Jak radzi sobie z zakończeniem związku? Czy są szanse, by go odzyskać? Jeśli szukasz odpowiedzi na jedno z tych pytań, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Zodiakalny Baran jest znakiem należącym do żywiołu Ognia. Ma mocny temperament i rozstanie z nim nie jest łatwe. Jeśli chcesz się przygotować na to, co nastąpi po zakończeniu związku, skorzystaj z poniższej listy. Dowiesz się z niej wszystkiego, co warto wiedzieć.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Barana? Wystarczy znać jeden sekret

Kobieta i mężczyzna Baran w miłości. Jak radzą sobie z rozstaniem?

Barany traktują miłość tak samo jak wszystko inne - uczucia to sport, w którym mogą się wykazać. W zależności od sytuacji albo doskonale się przy tym bawią, albo zamieniają swoje kontakty z ukochaną osobą w igrzyska, walcząc z nimi na śmierć i życie. Najważniejsze jest dla nich jedno: nie przegrać. Chętnie się popisują i lubią robić wrażenie. Czasami brakuje im emocjonalnej dojrzałości.

Po rozstaniu mogą usiłować udowodnić drugiej osobie, że wcale się niczym nie przejmują. Staną się dumne i niedostępne. Każda rozmowa z nimi będzie musiała przerodzić się w kłótnię, bo zaczną agresywnie wyznaczać granice. Chcesz wiedzieć, czego się po nich spodziewać? Poniżej znajdziesz 5 najważniejszych wskazówek.

Zobacz także: Jak podrywa Baran? 5 niezawodnych oznak, że mu się podobasz!

Zodiakalny Baran po rozstaniu - czego się po nim spodziewać?

Zastanawiasz się, jak Baran radzi sobie z zakończeniem związku? Oto 5 najczęściej występujących reakcji:

1. "To była moja decyzja"

Baran nigdy nie pogodzi się z tym, że został porzucony. "Od dawna myślałem, żeby się rozstać" czy "Już wcześniej ci mówiłem, że to nie ma sensu" - to słowa, których można się po nim spodziewać, kiedy usłyszy sugestię na temat zerwania. Często się też zdarza, że to Baran kończy związek jako pierwszy, nawet jeśli nie ma na to ochoty. Jeśli ukochana osoba chce odejść, wyczuwa to natychmiast i stara się ją ubiec.

2. Chce mieć kontrolę nad sytuacją

Ten znak zodiaku jest tak dumny, że nigdy nie pokaże po sobie bólu. Zamiast tego narzuci sobie dyscyplinę i ostro weźmie się do pracy. Niedługo po rozstaniu będzie w najlepszej możliwej kondycji fizycznej, wymieni całą garderobę i zacznie odnosić sukcesy w pracy. Nie pozwoli sobie na żadne załamanie.

3. Będzie walczył

Zakończenie relacji z pewnością sprawi, że Baran pokaże swoją waleczną stronę. Jego planetą opiekuńczą jest przecież Mars, od której wziął imię grecki bóg wojny. Trudno liczyć na pokojowe rozstanie. Baran wywoła kłótnię, a także podejmie szybkie i zdecydowane działania.

4. Zacznie wzbudzać zazdrość

Niedługo po zerwaniu zodiakalny Baran postara się zrobić wszystko, by zapomnieć o ukochanej osobie. Takie przynajmniej będzie chciał sprawiać pozory. W rzeczywistości jego celem będzie to, by były partner ani przez chwilę nie był w stanie zapomnieć o nim. W tym celu Baran otoczy się wianuszkiem nowo poznanych osób, z których każda będzie wyróżniać się czymś wyjątkowym. Zrobi to wszystko po to, by pokazać, że nie tylko nie czuje się samotny, lecz także szybko zapełnił pustkę po eks.

5. Nie będzie chciał rozmawiać o powrocie

Baran w szczególnych okolicznościach decyduje się walczyć o związek. Zawsze jednak robi to od razu, starając się nie dopuścić do decyzji o rozstaniu i uparcie protestując przeciwko niej. Jeśli relacja mimo to się zakończy, nigdy nie weźmie pod uwagę możliwości powrotu. W jego odczuciu ktoś, kto już raz zdecydował się zrezygnować z jego miłości, po prostu na nią nie zasługuje. Barany przez całe życie próbują udowadniać swoim byłym partnerom, jak wiele stracili. 

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Barana. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?