Zamknij

Zodiakalne Ryby będą miały teraz problemy z wiernością. Na horyzoncie pojawi się nowy romans

27.04.2021 12:56
Kobieta
fot. Shutterstock

Osoby spod znaku Ryb powinny mieć się na baczności. W najbliższych dniach ktoś postanowi je uwieść.

Zodiakalne Ryby znajdą się teraz w centrum zainteresowania. Jeśli są w związku, powinny uważać - ktoś będzie chciał namówić je na romans.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku kochają zwierzęta. Chętnie przygarną kota lub psa

Zodiakalne Ryby będą miały problemy z wiernością

Kobiety i mężczyźni spod znaku Ryb w najbliższych dniach zaczną działać na ludzi jak magnes. Ich niepowtarzalny urok stanie się widoczny dla każdego. Nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

W ich życiu pojawi się ktoś, kto zapragnie mieć je tylko dla siebie. Gdy dowie się, że serce Ryb jest już zajęte, nabierze tym większej ochoty na romans.

W życiu zodiakalnych Ryb pojawi się okazja do zdrady

Horoskop na ostatnie dni kwietnia przestrzega Ryby przed uleganiem pokusom. Spotkają teraz osobę, która zapragnie je uwieść. Nie będzie jej przeszkadzało, że może w ten sposób zniszczyć więź łączącą Ryby z kimś bliskim.

Jeśli Ryby w ostatnim czasie czuły się zaniedbane przez partnera, mogą nabrać ochoty, by zagrać mu na nosie. Zaczną niewinnie flirtować, mając nadzieję, że w ten sposób poprawią sobie humor. Nie uda im się jednak przy tym pozostać. Ta znajomość zakończy się zdradą, a ukochana osoba szybko to odkryje.

Zamiast szukać wrażeń na boku, warto szczerze porozmawiać z partnerem. Jeśli Ryby wyznają, jakie są ich pragnienia i potrzeby, będą pozytywnie zaskoczone jego reakcją. Nie powinny jednak liczyć na to, że wszystkiego domyśli się sam.

Zobacz także: Zodiakalny Byk po rozstaniu. Zobacz, czego się spodziewać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?