Zamknij

Zodiakalne Byki dostaną drugą szansę w miłości. W tym tygodniu czeka je ważna rozmowa

26.04.2021 14:38
Kobieta
fot. Shutterstock

Horoskop dla Byka zapowiada spore zmiany w życiu uczuciowym. W ważnej dla nich relacji nastąpi przełom, na który czekały od dawna.

Zodiakalne Byki będą miały teraz szansę pogodzić się z osobą, z którą jakiś czas temu się rozstały. Jeśli pragną ponownie się do niej zbliżyć, właśnie nastała odpowiednia pora.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku kochają zwierzęta. Chętnie przygarną kota lub psa

Zodiakalne Byki dostaną drugą szansę w miłości

Słońce, Wenus, Uran, Merkury i Lilith przebywają aktualnie w znaku Byka. Od dawna nie było tak, by tak wiele planet spotkało się w jednym miejscu. Nadchodząca pełnia Księżyca w Skorpionie - znaku opozycyjnym Byka - wyniesie na powierzchnię wiele tłumionych emocji.

Pojawi się wiele miłosnych wyznań. Podjęte teraz decyzje będą przełomowe i wywołają długofalowe zmiany. W ciągu najbliższego tygodnia Byki otrzymają szansę, by jeszcze raz wybrać, czego tak naprawdę chcą.

Zodiakalne Byki czeka niedługo ważna rozmowa

Osoby spod znaku Byka w najbliższych dniach będą musiały skonfrontować się ze swoimi emocjami. Nie będą miały szansy przed nimi uciec, bo układ planet wymaga od nich wprowadzenia nowego porządku w życiu miłosnym.

Jeśli mają jakieś nierozwiązane sprawy, teraz przyjdzie czas na ostateczną rozmowę. Podejmą też decyzję dotyczącą związku - część Byków postanowi odejść od partnera, a inne upewnią się co do tego, że chcą z nim pozostać.

W połowie tygodnia Byki zapragną pokazać, co czują. Od dawna skrywane emocje będą teraz wyrażane niemal publicznie. Dotyczy to szczególnie tęsknoty za kimś, kto odszedł jakiś czas temu. Byki, które żałują zerwania, właśnie teraz będą miały szansę odzyskać ważną osobę.

Zobacz także: Zodiakalny Byk po rozstaniu. Zobacz, czego się spodziewać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?