Zamknij

Zodiakalne Bliźnięta w maju odzyskają dawną miłość. Jeśli chcą wrócić do partnera, teraz im się uda

29.04.2021 12:39
Zakochani
fot. Shutterstock

Horoskop dla Bliźniąt na maj 2021 roku zapowiada spore zmiany w życiu uczuciowym. Uda im się odzyskać kontakt z osobą, którą kiedyś straciły.

Zodiakalne Bliźnięta, które tęsknią za byłą miłością, doczekają się teraz swojej szansy. W maju mogą wrócić do partnera, z którym rozstały się pod koniec ubiegłego roku.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku kochają zwierzęta. Chętnie przygarną kota lub psa

Zodiakalne Bliźnięta w maju odzyskają dawną miłość

Horoskop miłosny na maj 2021 roku to dla Bliźniąt zapowiedź ważnej rozmowy, na którą czekały od dawna. W najbliższych tygodniach pojawi się szansa na odnowienie bliskiej relacji.

Bliźniaki, które od czasu rozstania nie ułożyły sobie życia z nikim innym i wciąż rozpamiętują zakończenie związku, teraz będą miały szansę odbudować więź z byłym partnerem.

Zodiakalne Bliźnięta mogą teraz wrócić do eks

Osoby spod znaku Bliźniąt w nadchodzących dniach z zaskoczeniem zauważą, że istnieje jeszcze szansa na ocalenie dawnej miłości. Choć przez dłuższy czas żyły bez żadnej nadziei, teraz odkryją, że druga osoba również o nich myśli. Cisza, która trwała od miesięcy, może nagle zostać przerwana.

Okazja do przeprowadzenia szczerej rozmowy nie zostanie zmarnowana przez żadną ze stron. Byłemu partnerowi również będzie zależało na tym, by wyjaśnić dawne nieporozumienia. Nareszcie zdradzi, co tak naprawdę myślał i czuł w chwili rozstania. Bliźnięta mogą się wtedy dowiedzieć, że do tej pory źle oceniały sytuację.

Dzięki dobrym intencjom i wzajemnej wyrozumiałości uda się doprowadzić do odnowienia więzi. Niektóre Bliźnięta dojdą do wniosku, że chwilowa rozłąka tylko wzmocniła ich uczucie. Jeśli odpowiednio się postarają, będzie trwało do grobowej deski.

Zobacz także: Zodiakalny Byk po rozstaniu. Zobacz, czego się spodziewać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?