Zamknij

Zodiakalne Bliźnięta po rozstaniu. Zobacz, czego się po nich spodziewać

20.04.2021 15:28
Rozstanie
fot. Shutterstock

Jak zachowuje się Blźniak po zerwaniu? Jak radzi sobie z zakończeniem związku? Czy są szanse, by go odzyskać? Jeśli szukasz odpowiedzi na jedno z tych pytań, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Zodiakalny Bliźniak jest znakiem należącym do żywiołu Powietrza. Z tego powodu rozstanie z nim może być trudnym doświadczeniem. Jeśli chcesz się przygotować na to, co nastąpi po zakończeniu związku, skorzystaj z poniższej listy. Dowiesz się z niej wszystkiego, co warto wiedzieć.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Bliźniaka? Poznaj łatwy sposób

Kobieta i mężczyzna Bliźnięta w miłości. Jak radzą sobie z rozstaniem?

Bliźnięta to jeden z najbardziej zmiennych znaków zodiaku. Nigdy nie wiadomo, w jaki sposób się zachowają. Często jest tak, że podejmują decyzję o zakończeniu związku, zaskakując tym partnera.

Po rozstaniu stają się niemal nieprzewidywalne. Chcesz wiedzieć, jak sobie z tym poradzić? Poniżej znajdziesz 5 najważniejszych wskazówek.

Zobacz także: Jak podrywa Bliźniak? Po czym poznać, że mu się podobasz

Zodiakalny Bliźniak po rozstaniu - czego się po nim spodziewać?

Zastanawiasz się, jak Bliźniak radzi sobie z zakończeniem związku? Oto 5 najczęściej występujących reakcji:

1. Pokaże, że nic go to nie obchodzi

Bliźnięta są dumne, a jako znak należący do żywiołu Powietrza potrafią też z łatwością dystansować się od ludzi i spraw. Nigdy nie pozwolą na to, by ktoś pomyślał, że ma nad nimi przewagę. Zodiakalny Bliźniak po rozstaniu często udaje, że czuje się doskonale. Na jego profilach w mediach społecznościowych pojawia się sporo informacji o tym, jak świetnie mu się układa. Na płacz pozwala sobie tylko wtedy, gdy ma pewność, że nikt nie zobaczy go w takim stanie.

2. Zacznie domagać się powrotu

Niedługo po rozstaniu każdy Bliźniak zaczyna się zastanawiać, czy nie popełnił złej decyzji. Nakłania byłego partnera do flirtu i zaprasza go na romantyczne randki. Można też się po nim spodziewać, że postara się uwieść ukochaną osobę, nawet jeśli przy zerwaniu powiedział: "Już mnie nie pociągasz". Koniec związku działa na zodiakalne Bliźnięta jak afrodyzjak. Po odzyskaniu wolności mają ochotę kontynuować miłosną grę.

3. Zabawa w "ciepło, zimno"

W ciągu kilku pierwszych tygodni po rozstaniu z Bliźniakiem można oszaleć. Zmienia zdanie tak często, że zupełnie nie wiadomo, co o nim myśleć. Jednego dnia chce spróbować jeszcze raz, drugiego - znów się wymyka. Nie można się po nim spodziewać, że będzie umiał udzielić odpowiedzi na pytanie o to, czego tak naprawdę chce. Raczej obróci kwestię w żart lub spróbuje sprowokować drugą stronę do wyznań. W tym czasie lepiej się od nich powstrzymać. Dzielenie się z nim uczuciami nie jest wtedy dobrym pomysłem.

Zobacz także

4. Narcystyczne odruchy

Warto zrozumieć, że w przypadku zodiakalnego Bliźniaka rozstanie z ukochaną osobą to przede wszystkim potężny cios dla ego. Sporo czasu poświęci na zastanawianie się nad tym, jak wypadł w oczach partnera i wspólnych znajomych. Z tego powodu po rozstaniu najbardziej będzie mu zależało na tym, by uzyskać zapewnienie, że wciąż jest dla byłego partnera bliską i cenioną osobą. Jeśli eks postanowi o nim zapomnieć, może być zdruzgotany.

5. Opowie o was każdemu

Dbałość Bliźniaka o pozory i wizerunek, a także jego niezwykła gadatliwość, po rozstaniu z bliską osobą tworzą wybuchową mieszankę. Nagle może się okazać, że o zerwaniu wiedzą dosłownie wszyscy. Bliźniakowi będzie zależało, aby każdy poznał w pierwszej kolejności jego wersję zdarzeń. Będzie odrobinę koloryzowana, a miejscami pełna przesady. Jeśli były partner postanowi coś w niej sprostować, obrazi się za to. 

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Bliźniąt. Z tymi 3 znakami stworzą najbardziej udany związek

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?