Zamknij

Zodiakalna Waga w sypialni. Jakim jest kochankiem?

14.08.2020 11:49
seksowna para
fot. Shutterstock

Marzy ci się noc spędzona z Wagą? Chcesz wiedzieć, jak sprawić mu przyjemność? Dowiedz się, jaki jest w łóżku!

Mężczyzna i kobieta Waga są mistrzami w sztuce uwodzenia. Nikt nie wie tak jak oni, jak rzucać miłosny czar. Ich urok osobisty powali na kolana nawet największych uparciuchów. Sprawdź, czego się po nich spodziewać!

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej dopasowane w łóżku. Z nimi przeżyjesz niezapomniane chwile!

Zodiakalna Waga i seks

Sekshoroskop - Waga

Zodiakalna Waga jest z natury bardzo zmysłowa i lubi erotyczne przyjemności. Nie trzeba zbyt długo nakłaniać jej do flirtu - przyzwyczajona do tego, że ma powodzenie, chce dostawać tego dowody na każdym kroku. W żaden sposób nie przejmuje się konwenansami... ani konsekwencjami. Waga to znak, który często wikła się w zakazane romanse.

Zobacz także: 10 cech mężczyzn, które przyciągają kobiety. To na nie zwracamy uwagę na pierwszej randce!

Co lubi Waga w łóżku?

Uwielbiają połączenie delikatności i brutalności, klasycznego piękna i siły. Chcą stwarzać wrażenie niewinnych, ale często są dość wyuzdane, na granicy zepsucia. Potrafią zaspokoić każdego, jednak na pierwszym miejscu stawiają swoje potrzeby. Z łóżka robią chwilami teatralną scenę - myślą o tym, jak wypadają, i jakie wrażenie robią na swoim kochanku. Bywa, że grają przed nimi emocje, których wcale nie odczuwają. Wielkie znaczenie ma dla nich oprawa "artystyczna" spotkania i jeśli nie przychodzi ona w naturalny sposób, będą starali się ją wyreżyserować zgodnie ze swoimi estetycznymi upodobaniami.

Lubią, kiedy akt miłosny ma w sobie coś niebezpiecznego albo zabronionego, dlatego często są kojarzone z niewiernością. Trudno na stałe zdobyć ich serce, jednak z pewnością potrafią zadbać o to, by wasze noce były niezapomniane. Waga zawsze jest zapamiętywana jako wyjątkowy kochanek. Często się do niej wraca.

Najłatwiej ją uwieść, stawiając jej opór. Nie lubi łatwych zdobyczy; chce gonić za czymś, czego nie może mieć. To pozwala jej wierzyć, że gra wstępna trwa wiecznie.

Zobacz także: Oto najlepsza pora na seks. Badacze podali dokładną datę i godzinę

Strefy erogenne Wagi

Dolna część pleców - głaszcz ją, sięgając delikatnie niżej.

Pośladki - ściskaj je lekko okrężnymi ruchami.

Jakie macie doświadczenia z Wagami?

Jaki znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!