Zamknij

Zodiakalna Waga po rozstaniu. Zobacz, czego się po niej spodziewać

05.05.2021 15:27
Zakochani
fot. Shutterstock

Jak zachowuje się Waga po zerwaniu? Jak radzi sobie z zakończeniem związku? Czy są szanse, by ją odzyskać? Jeśli szukasz odpowiedzi na jedno z tych pytań, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Zodiakalna Waga jest znakiem należącym do żywiołu Powietrza. Jest spokojna i inteligentna. Jeśli chcesz się przygotować na to, co nastąpi po zakończeniu związku, skorzystaj z poniższej listy. Dowiesz się z niej wszystkiego, co warto wiedzieć.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalną Wagę? Poznaj jej skrywany sekret!

Kobieta i mężczyzna Waga w miłości. Jak radzą sobie z rozstaniem?

Zodiakalne Wagi przywiązują ogromną wagę do swoich relacji uczuciowych. Kochają flirty i romanse, marzą o szczęśliwym związku. Jednak wszelkie problemy i konflikty, jakie mogłyby się w nim pojawić, wywołują w nich strach.

Ich zachowanie po zakończeniu relacji może być dla niektórych osób zaskakujące. Chcesz wiedzieć, czego się spodziewać po zerwaniu z Wagą? Poniżej znajdziesz 5 najważniejszych wskazówek.

Zobacz także: Jak podrywa Waga? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Zodiakalna Waga po rozstaniu - czego się po niej spodziewać?

Zastanawiasz się, jak Waga radzi sobie z zakończeniem związku? Oto 5 najczęściej występujących reakcji:

1. Nagły chłód 

Waga to znak żywiołu Powietrza i choć powszechnie uważa się ją za jeden z najmilszych i najbardziej serdecznych znaków zodiaku, w każdej chwili potrafi przyjąć postawę chłodnego dystansu. Gdy czuje się przez kogoś porzucona, natychmiast zaczyna postrzegać relację z nim przez pryzmat myśli, a nie emocji. Może sprawiać wrażenie obojętnej. 

2. Pozostanie spokojna

Spokój Wagi po rozstaniu nie wynika jednak tylko z tego, że nagle odcięła się od swoich odczuć. Ten znak zodiaku panicznie boi się konfliktów. Brak równowagi bardzo źle na niego wpływa, więc stara się bronić harmonii w swoim wnętrzu. Na to wewnętrzne poczucie Waga pracuje latami i nie oddaje go nikomu.

3. Może zacząć uciekać

Waga w konfrontacji z intensywnymi emocjami reaguje najczęściej wycofaniem się. Kiedy trudno jej przepracować to, z czym się spotyka, potrzebuje spędzać czas w samotności i nie chce z nikim rozmawiać. Może wtedy nie sypiać po nocach i rozmyślać nad wszystkimi możliwymi przyczynami swojej obecnej sytuacji. 

4. Będzie idealizować przeszłość 

Kiedy minie już trochę czasu od rozstania, Waga z pewnością zapomni o wszystkim, co było złe. Zostaną w niej tylko najgłębsze urazy, ale je też będzie chciała jak najszybciej wyrzucić z pamięci. Spróbuje się skupić tylko na najprzyjemniejszych wspomnieniach... i nie zauważy, kiedy na powrót zakocha się w swoim eks. 

5. Chętnie się pogodzi 

Dla Wagi każde rozstanie jest bolesne. Ze wszystkimi chciałaby żyć w zgodzie. Z tego powodu zawsze z radością przyjmuje propozycję spotkania od byłej miłości, która zniknęła wcześniej z jej życia. Świadomość, że ta osoba chce powrócić, sprawia, że Waga bardziej docenia własne zalety.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Wagi. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?