Zamknij

Zodiakalna Panna w sypialni. Jakim jest kochankiem?

14.08.2020
Aktualizacja: 14.08.2020 10:51
para w łóżku
fot. Shutterstock

Marzy ci się noc spędzona z Panną? Chcesz wiedzieć, jak sprawić mu przyjemność? Dowiedz się, jaki jest w łóżku!

Mężczyzna i kobieta Panna być może nie są na pierwszy rzut oka bogami seksu, jednak potrafią zaskoczyć. Ten pozornie nieśmiały i pruderyjny znak zodiaku w łóżku staje się fascynujący... Chcesz się przekonać?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej dopasowane w łóżku. Z nimi przeżyjesz niezapomniane chwile!

Zodiakalna Panna i seks

Sekshoroskop - Panna

Zodiakalna Panna znacznie się różni od reszty znaków zodiaku, jeśli chodzi o kwestie związane z erotyką. W dzisiejszych czasach tylko Panna pamięta jeszcze o tradycyjnych wartościach i strzeże cnoty. Kobieta spod tego znaku przez wiele lat ma w sobie dziewiczość i świeżość, a mężczyzna poczułby się obrażony, gdyby ktoś zaproponował mu jednorazową przygodę. Panny trzymają się określonych zasad i nawet jeśli zobaczysz jakąkolwiek na Tinderze, to raczej z podpisem "NO ONS".

Zobacz także: 10 cech mężczyzn, które przyciągają kobiety. To na nie zwracamy uwagę na pierwszej randce!

Co lubi Panna w łóżku?

Panna jest tak niewinna, że może cię to zaskoczyć. Zawstydzą ją dwuznaczne żarty, nerwowo poprawi ubranie. Nie spodziewaj się po niej szaleństw... na początku. W pierwszych dniach znajomości może sprawiać wrażenie niedostępnej, ale z biegiem czasu - jeśli uda ci się do niej zbliżyć - będziesz mieć możliwość się przekonać, że pod warstwą, za którą nieśmiało się skrywa, znajdziesz coś intrygującego. Panna wszystkie intymne kontakty przeżywa tak, jakby był to jej pierwszy raz. Chociaż więc świat seksu ją peszy, z ciekawością do niego zagląda...

Sama w głębi duszy pragnie odrzucić wszystkie swoje zahamowania i toczy walkę z umysłem, który nieustannie powtarza, że "nie wypada". Panna pragnie się zbuntować, a ty możesz ją wprowadzić na własny kurs kamasutry. Z grzecznej dziewczynki albo poukładanego chłopca nagle może się przeistoczyć w skłonną do prowokacji i eksperymentów osobę.

Na co dzień ten znak zodiaku bardzo nie lubi, kiedy coś wymyka się spod kontroli. Dlatego to dla niej bardzo podniecające, kiedy pozwoli sobie na to w łóżku...

Zobacz także: Oto najlepsza pora na seks. Badacze podali dokładną datę i godzinę

Strefy erogenne Panny

Brzuch - dotykaj go lekko palcami, aż Panna zacznie drżeć.

Kolana - pieść ich kolana, sięgając w stronę ud.

Jakie macie doświadczenia z Pannami?

Jaki znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!