Zamknij

Zodiakalna Panna po rozstaniu. Zobacz, czego się po niej spodziewać

29.04.2021 15:26
Zakochani
fot. Shutterstock

Jak zachowuje się Panna po zerwaniu? Jak radzi sobie z zakończeniem związku? Czy są szanse, by ją odzyskać? Jeśli szukasz odpowiedzi na jedno z tych pytań, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Zodiakalna Panna jest znakiem należącym do żywiołu Ziemi. Jest praktyczna i zdroworozsądkowa. Jeśli chcesz się przygotować na to, co nastąpi po zakończeniu związku, skorzystaj z poniższej listy. Dowiesz się z niej wszystkiego, co warto wiedzieć.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalną Pannę? Ta rada może cię zaskoczyć

Kobieta i mężczyzna Panna w miłości. Jak radzą sobie z rozstaniem?

Zodiakalne Panny podchodzą do miłości z dystansem. Mają zbyt przyziemne podejście do życia, by dać się porwać romantycznym uniesieniom. Kiedy związek się rozpada, chcą zakończyć go z klasą i nie widzą powodu do zbytniego dramatyzowania.

Jeśli jednak były przywiązane do partnera, głęboko przeżywają rozstanie. Chcesz wiedzieć, czego się spodziewać po zerwaniu z Panną? Poniżej znajdziesz 5 najważniejszych wskazówek.

Zobacz także: Jak podrywa Panna? Po czym poznać, że mu się podobasz

Zodiakalna Panna po rozstaniu - czego się po niej spodziewać?

Zastanawiasz się, jak Panna radzi sobie z zakończeniem związku? Oto 5 najczęściej występujących reakcji:

1. Będzie spokojna

Panna jest jednym z niewielu znaków zodiaku, które potrafią przejść przez rozstanie z łagodnością i zrozumieniem. Nie zgłasza pretensji w stosunku do partnera, a zamiast tego spokojnie z nim rozmawia. Może być zaskoczony tym, z jaką łatwością zaakceptowała jego decyzję o odejściu. Nawet jeśli jest w nim bardzo zakochana, nie będzie walczyła o uczucie. Po prostu przyjmie do wiadomości, że związek się zakończył.

2. Spróbuje wszystko wyjaśnić

Zodiakalna Panna ma w sobie wiele skromności i pokory. Jeśli ktoś chce od niej odejść, tłumaczy sobie, że czegoś jej zabrakło. Może była niewystarczająco atrakcyjna, a może chodziło o jej charakter... Próbuje postarać się o uratowanie związku tylko w jednym przypadku - wtedy, gdy jest przekonana, że powodem rozstania było nieporozumienie albo brak szczerej rozmowy. W takiej sytuacji stara się wytłumaczyć, jaki jest jej punkt widzenia i chętnie słucha wypowiedzi drugiej strony.

3. Nie da się sprowokować

Niektóre znaki zodiaku czują się zirytowane obojętnością Panny. Im bardziej pozostaje zdystansowana i odporna na zaczepki, tym większą mają ochotę wyprowadzić ją z równowagi. Panna pozostaje wtedy niewzruszona. Nie zacznie krzyczeć ani płakać. Kiedy ktoś zachowuje się przy niej emocjonalnie, przygląda mu się badawczym wzrokiem i wyciąga wnioski. Sama jednak zachowuje spokój.

4. Pozostanie życzliwa

Osoby spod znaku Panny nie są mściwe. Mogą w myślach krytykować byłego partnera i wyobrażać sobie, jak wytykają mu wszystkie jego błędy, jednak prawdopodobnie nigdy tego nie zrobią. Zamiast tego zachowają przyjazny stosunek i niemal od razu po rozstaniu zaczną okazywać życzliwość swojemu eks. Nie odmówią mu także pomocy, jeśli o nią poprosi.

5. Wróci, ale postawi warunki

Panna nie należy do znaków zodiaku, których nie da się odzyskać po zerwaniu. Wręcz przeciwnie - najczęściej jest otwarta na rozmowę o odbudowaniu relacji. Jeśli ktoś stał się dla niej ważny i go kochała, w pewnym sensie już na zawsze tak pozostanie. Gdy więc były partner zorientuje się, że popełnił błąd, nie odrzuci jego propozycji. Z całą pewnością przeprowadzi z nim jednak długą rozmowę na temat tego, czego od niego oczekuje.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Panny. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?