Zamknij

Znaki zodiaku skazane na samotność. Te osoby nigdy nie zaznają szczęścia w miłości

29.10.2018 12:57
Samotność
fot. Shutterstock

Sprawdź, czy należysz do tego grona.

Niektórzy z nas wymieniają partnerów jak rękawiczki, a inni od lat nie potrafią się z nikim związać. Dlaczego tak się dzieje? Przyczyn takiego problemu może być wiele. Mają na to wpływ m.in. wychowanie, nasze otoczenie oraz charakter. Okazuje się, że nie bez znaczenia jest też znak zodiaku.

Znaki zodiaku a samotność

Niedawno pisaliśmy o znakach zodiaku, które nie znoszą samotności, a teraz zdradzamy, które osoby są na nią skazane. Sprawdźcie szczegóły!

Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca są zdystansowane w stosunku do innych osób, dlatego trudno jest im stworzyć silną więź z innymi. Ponadto są krytyczne i nieustępliwe, przez co zrażają do siebie potencjalnych partnerów. Z tego powodu Koziorożce mają problem ze znalezieniem miłości.

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

Wodnik

Wodnik to jeden z najgorszych materiałów na partnera. Nie potrafi zatroszczyć się o partnera, a poza tym ma tendencje do skoku w bok. Żadna osoba na dłuższą metę nie jest w stanie z nim wytrzymać.

Rak

Osoby spod znaku Raka nie powinny się z nikim wiązać. Wszelkie próby stworzenia silnej relacji z nimi nikomu nie wyjdą na dobre. Raki są zamknięte w sobie, nie do końca wiedzą, czego chcą i często zmieniają zdanie. Ponadto uwielbiają spędzać czas w domu i rzadko mówią o emocjach. Trudno jest im się otworzyć na drugiego człowieka, dlatego są samotnikami.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Zobacz także: Te imiona najczęściej noszą geniusze. Znajdziesz wśród nich swoje?

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Osoby spod niektórych znaków zodiaku są uważane za najgorszych kochanków. Sprawdź, z kim nie zaznasz radości w sypialni!