Zamknij

3 znaki zodiaku, którym ślub nie jest pisany. Małżeństwo nie jest dla nich

27.04.2020 13:00
Para młoda siedzi na drewnianym podeście w dniu ślubu
fot. Shutterstock

Wielu z nas marzy o pięknym ślubie, jednak nie każdemu jest on pisany. Okazuje się, że są takie 3 znaki zodiaku, które po prostu nie nadają się do małżeństwa.

Są takie osoby, które marzą o pięknym ślubie i miłości w stylu "żyli długo i szczęśliwie". Są jednak także takie osoby, które nie czują potrzeby ustatkowania się, a instytucja małżeństwa po prostu nie jest dla nich. Tym 3 znakom zodiaku ślub zdecydowanie nie jest pisany. Jeżeli jesteś wśród nich, nie szukaj na siłę męża, bowiem w pewnym momencie możesz się przekonać, że tak naprawdę bycie w formalnym związku cię męczy. Porządnie się nad tym zastanów!

Zobacz także: W tych dwóch miesiącach rodzą się najlepsze żony. Sprawdź, czy jesteś wśród nich! 

Znaki zodiaku, którym ślub nie jest pisany. Ta 3 to urodzeni single

Tym 3 znakom zodiaku ślub po prostu nie jest pisany.

1. Panna

Panna uwielbia rywalizację i we wszystkim próbuje być najlepsza. W związku z tym nie jest w stanie żyć w długim związku. Małżeństwo to sztuka dążenia do kompromisów, a ten znak zodiaku po prostu nie potrafi ustąpić, zwłaszcza, gdy postawi sobie za punkt honoru, że wszystko ma być po jego myśli.

2. Waga

Waga nie potrafi samodzielnie podejmować decyzji. Każdą problematyczną kwestię oddaje w ręce swojego partnera i nie jest dobrą osobą do wspierania kogokolwiek poza sobą samą. Dlatego też niezwykle trudno jest wytrzymać z nią w małżeństwie. Waga jest samowystarczalna, dlatego ślub nie jest jej pisany.

3. Rak

Rak, choć jest osobą bardzo rodzinną, niekoniecznie samemu powinien tę rodzinę zakładać. Chyba, że chce się wykończyć psychicznie. Twoja wrażliwość i skłonności do wpadania w histerię nie powinny być wystawiane na zależność od innych. Może być też uciążliwe dla twoich najbliższych.

Zobacz także: Te 4 znaki zodiaku mają najtrudniejszy charakter. Są nieprzyjemne w kontaktach z drugą osobą i zawsze mają rację

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?