Zamknij

Te 5 znaków zodiaku łatwo zapada na jesienną chandrę! Sprawdź, czy jesteś w tej grupie

15.09.2020 10:42
Jesień
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku niespecjalnie przepadają za jesienią. Wprawia ich w nostalgiczny nastrój, sprawia, że nie mają siły i odczekują już do wiosny. Czy jesteś w tej grupie? Sprawdź to!

Niektóre znaki zodiaku cechują się tym, że pogoda i zmieniające się pory roku w ogóle na nie nie wpływają. Są jednak takie znaki, które w DNA mają zapisane to, że są podatne na nadchodzącą jesień i związane z nią słabsze nastroje.

Które znaki zodiaku są podatne na jesienną chandrę i łatwiej na nią zapadają? Okazuje się, że jest takich aż 5!

5 znaków zodiaku, które zapadają na jesienną chandrę

Te znaki zodiaku jesienią nie czują się najlepiej. Czy należysz do tej grupy? Koniecznie sprawdź!

Wodnik

Wodnik to z natury bardzo aktywny znak zodiaku, który nie znosi siedzieć bezczynnie. Niestety jesienna aura nie sprzyja aktywnościom, a to dołuje osoby spod tego znaku. Wodnik o tej porze roku jest rozdrażniony, czuje się źle w swojej skórze. Z pewnością pomogą mu spacery albo spotkania ze znajomymi, które odciągną jego myśli od zajmowania się kłopotami.

Koziorożec

Koziorożec jesienią zapada w prawdziwie nostalgiczny nastrój. Na szczęście nie zaraża nim innych. To właśnie o tej porze roku regularnie wpada na pomysł, aby skupić się na sobie i swoim wnętrzu. Jesienią Koziorożce spędzają dużo czasu w domu z książką i lampką wina. Lepiej im w tym nie przeszkadzać.

Skorpion

Skorpiony czują jesienią chroniczny brak energii. Nie chce im się wstawać z łóżka, czują się słabe i wyczuwają też swoje słabsze strony. Nie dają też sobie pomóc, choć wokół nich znajdą się życzliwi ludzi chętni poprawić im nastrój. Skorpion sam musi dojść do tego, że wraz ze zmieniającą się porą roku świat się nie kończy. Jego zły nastrój przeminie.

Ryby

Osoby spod znaku Ryb są niezwykle wrażliwe, a co za tym idzie, podatne na zmiany. W okresie przejściowym każdy problem wydaje im się czymś naprawdę dużym, a jego rozwiązanie okraszone jest ogromną ilością negatywnych emocji. Ryby, mając słaby nastrój, zarażają nim innych. Muszą same zorientować się, że ich humor potrafi zepsuć dzień także ich bliskiej osobie. Warto więc trzymać nerwy na wodzy.

Rak

Rak jesienią zaczyna rozmyślać nad całym złem tego świata. Dość szybko przez to popada w zły nastrój, ale na szczęście łatwo go z niego wyciągnąć. To ten znak zodiaku, któremu do szczęścia potrzebni są bliscy. Oni są w stanie bardzo szybko naprowadzić go w myśleniu na pozytywne tory.

Te znaki zodiaku są agresywne! Lepiej nie wchodzić im w drogę.