Zamknij

Znaki zodiaku, które zachowują się jak dzieci. Ci faceci są niedojrzali!

09.03.2020 10:06
znaki zodiaku niedojrzałe
fot. Shutterstock

Według wielu astrologów znak zodiaku może mieć konkretny wpływ na predyspozycje związane z niedojrzałością emocjonalną. Sprawdź, czy twój partner jest w grupie ryzyka.

Okazuje się, że to ile mamy lat w dowodzie nie zawsze powiązane jest z naszą osobowością. Nie zawsze ci, którzy wydają, się dojrzali tacy są. Wiek mentalny powiązany jest ze znakiem zodiaku.

Ten problem dotyczy większości facetów, którzy nadal zachowują się jak dzieci. Sprawdźcie, czy jesteście z takim mężczyzną w związku i uciekajcie, gdzie pieprz rośnie.

4 znaki zodiaku, które są niedojrzałe emocjonalnie

Skorpion

  • Faceci urodzeni pod tym znakiem zodiaku mają bardzo konkretne oczekiwania. Kiedy coś im się spodoba, muszą to natychmiast mieć w swoim posiadaniu. Najlepiej, jeśli ich partnerka będzie na każde ich zawołanie.

Rak

  • Potrafią być bardzo zazdrośni i robić awanturę z niczego. Nie umieją zapanować nad swoimi emocjami. Bardzo często się obrażają się z byle powodu.

Baran

  • Osoby spod znaku Barana mają bardzo dużo kompleksów, które starają się ukryć, jednak nie zawsze im to wychodzi. Lubią wytykać innym błędy i robią to w bardzo niedelikatny sposób.

Bliźnięta

  • Wielu mężczyzn urodzonych pod tym znakiem zodiaku nie radzi sobie z emocjami. Nie lubią mówić o swoich uczuciach i bardzo często nie lubi brać odpowiedzialności za swoje czyny. Winą za swoje przewinienia najczęściej obarczają innych.

Jesteś dojrzały emocjonalnie?

Zobacz także: Te znaki zodiaku po ślubie ukazują swoje mroczne oblicze!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?