Zamknij

5 znaków zodiaku, które wszystko odkładają na później

21.11.2018 14:31
Businessman w garniturze, odwrócony tyłem, siedzi za biurkiem i podziwia panoramę miasta przez oszkloną ścianę
fot. Shutterstock

Lenistwo to jedno, ale odkładanie rzeczy na później może być również związane z naszym usposobieniem. Te 5 znaków zodiaku robi to najczęściej.

Są tacy ludzie, których może i nie można nazwać leniwymi, ale bez wątpienia lubią odkładać wszystko na później. Nie można ich za to winić. Ci ludzi po prostu mają takich charakter od urodzenia. Określa to ich znak zodiaku. Nie od dziś wiadomo, że to, pod jaką gwiazdą się urodziliśmy, ma ogromny wpływ na nasze usposobienie. Każdy znak zodiaku ma cechy charakterystyczne wyłącznie dla siebie. Wśród tych 5 znaków zodiaku znajdują się osoby, które uwielbiają odkładać wszystkie obowiązki na później.

Znaki zodiaku, które odkładają wszystko na później

Nigdy nie chce ci się zrobić wszystkiego od razu? Być może to tylko chwilowe lenistwo, a być może jesteś w tej grupie. Sprawdź, czy twój znak zodiaku również jest na tej liście.

Panna 

To może niektórych zdziwić. Panny są bowiem bardzo uporządkowane i pracowite. Jeżeli jednak otrzymuje zadanie, które ją przerasta - śmiało będzie odkładała jego wykonanie na później, zamiast przyznać się do tego, że czegoś nie wie. I jeżeli panna wmówi sobie, że nie da rady czegoś zrobić, przełoży to "na świętego nigdy". 

Zobacz także: Te znaki zodiaku mają problem z odchudzaniem!

Byk

Ten znak zodiaku nie przejmuje się deadline'ami. Dlatego też lepiej zostawić mu nieco więcej czasu na wykonanie zadania. Byki lubią pracować po swojemu i wtedy, kiedy im wygodnie. Dlatego nie można się po nich spodziewać punktualności w wykonaniu zadania.

Waga

Ten znak zodiaku jest bardzo spokojny, w związku z czym wszystko wykonuje w spowolnionym tempie. Wszystkie zadania również robi w swoim czasie. Na wszystko ma czas, więc wszystko odkłada na jutro. Każde zadanie natomiast wykonuje bez pośpiechu, więc trzeba będzie poczekać, jeżeli poprosi się o coś wagę.

Zobacz także: Te 5 znaków zodiaku wścieka się bez powodu. Lepiej na nie uważać

Wodnik

Chcesz uzyskać od wodnika konkretnej odpowiedzi? Musisz poczekać! On nie umie się na nic zdecydować. Ma ogromne możliwości, wszystko jednak spowalnia, żeby przypadkiem nie stanęło mu nic na przeszkodzie. Zanim natomiast podejmie konkretną decyzję - mogą minąć tygodnie.

Strzelec

Lubi robić kilka rzeczy na raz. Dlatego też rzadko udaje mu się cokolwiek doprowadzić szybko do końca. Często też robi niektóre rzeczy "po łebkach", ponieważ nagle zdaje sobie sprawę, że już zbyt długo zwleka z powierzonym mu zadaniem. Jeżeli zatem chcemy mu powierzyć coś pilnego, lepiej się nad tym porządnie zastanowić. 

Zobacz także: Te 4 znaki zodiaku uważane są za najbrzydsze! Sprawdź, czy jesteś na liście

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

W wędrówkę dusz wierzono już w czasach starożytnej Grecji. Ten trend jest nadal aktualny, coraz to większa liczba ludzi wierzy w ponowne narodzenie swojej świadomości. Rozwiąż nasz QUIZ, a my powiemy ci kim będziesz w przyszłym wcieleniu.

Reinkarnacja
Rozwiąż quiz

Kim będziesz w przyszłym wcieleniu?

Reinkarnacja

Słowo, które najbardziej ciebie opisuje to: