Zamknij

6 znaków zodiaku, które uwielbiają teorie spiskowe! Na tych znajomych lepiej uważaj

05.12.2019 12:25
Dwie młode dziewczyny w białych sukienkach i okularach przeciwsłonecznych śmieją się i spiskują
fot. Shutterstock

Uwielbiamy teorie spiskowe! Taka już ludzka natura. Okazuje się jednak, że niektóre znaki zodiaku są w nich prawdziwymi mistrzami. Poznajcie tę "wyjątkową" szóstkę.

Spiskowanie leży w ludzkiej naturze. Nie ma się co oszukiwać, że czasami lubimy odciąć się od codzienności i spekulować na temat sytuacji lub innych ludzi. Zwłaszcza, gdy ktoś nadepnie nam na odcisk. Dla niektórych ludzi jednak spiskowanie to rzecz, której potrzebują do prawidłowego funkcjonowania jak powietrza. I gdy dla niektórych spiskowanie wydaje się zbyt dramatyczne, oni czują się podczas niego jak ryba w wodzie! Konspiracja to ich drugie imię, więc czasami lepiej na nich uważać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie nadają się do małżeństwa! Są skazane na rozwód

Znaki zodiaku, które uwielbiają teorie spiskowe

Spiskowanie może mieć też oczywiście pozytywne strony. Spiskując można bowiem osiągnąć wyznaczone sobie cele. W takich wypadkach dobrze mieć poniższe znaki zodiaku.

W ich towarzystwie trzeba jednak być czujnym. Nigdy nie wiemy, kiedy ich spisek obróci się przeciwko nam.

Oto 6 znaków zodiaku, które uwielbiają teorie spiskowe!

Strzelec

Strzelec to prawdziwy mistrz teorii spiskowych! Uznaje tylko takie, które sam wymyśli, a jest w tym naprawdę dobry. Tak samo jednak uwielbia samemu je rozwiązywać! Zanim podzieli się swoim planem z innymi, musi sporo wody upłynąć. Potrafi być wtedy wyobcowany, przez co ludzie zaczynają go traktować jak dziwaka. On jednak doskonale potrafi odróżnić spisek od rzeczywistości, w związku z czym nie da się zatracić w spiskowaniu. 

Baran

Ten znak zodiaku uwielbia adrenalinę. A teorie spiskowe traktuje właśnie w tej kategorii. Gdy tylko Baran zaczyna spiskować, niezależnie czym sam stworzy jakąś teorię, czy dołącza do innych konspiratorów, serce zaczyna bić mu mocniej. Czasami zbyt łatwo się irytuje, gdy nie może doprowadzić sprawy do końca. Zazwyczaj jednak stara się tego dokonać, jednocześnie uchodząc wśród znajomych za mistrza teorii spiskowych.

Zobacz także: Tych 6 rzeczy pod żadnym pozorem nie mów swojemu partnerowi! 

Panna

Jej teoria spiskowa jest dla jej świętością. Panna nigdy nie może się mylić, w związku z czym również nie odpuszcza. Będzie robiła wszystko, żeby jej było na wierzchu. Często w związku z tym znajomi trzymają jej stronę, jednak niekiedy jej działania bywają dla nich przytłaczające. 

Skorpion

Uwielbia tajemnice, a zwłaszcza kocha rozmyślać nad nimi. Skorpion doskonale wiesz jednak, nad którymi teoriami warto się lepiej zastanowić, a które po prostu są jedną, wielką bujdą. I choć potrafi racjonalnie spojrzeć na każdą kwestię, gdy już zacznie spiskować, totalnie traci kontakt z rzeczywistością i całkowicie daje się pochłonąć konspiracji. 

Wodnik

Wodnik to prawdziwy optymista, w związku z czym zawsze potrafi tak obrócić każdą sytuację, żeby podobała się ona innym. Gdy tylko widzi, że jakaś teoria spiskowa upada, podkręca ją tak, żeby nie przerywać konspiracji. Kolorowanie rzeczywistości to jego specjalność, która na początku podoba się innym, jednak w pewnym momencie zaczyna być uciążliwa. 

Bliźnięta

Bliźnięta uwielbiają otaczać się ludźmi, a teorie spiskowe widzą jako klucz do tego. Uwielbiają tworzyć małe grupki wierzących, dzięki czemu czują wspólnotę. I tak starają się jak najczęściej tworzyć teorie spiskowe, które łączą cię z przyjaciółmi. A jeżeli ktoś nie wierzy w ich teorię, potrafią obstawać przy swoim na tyle, że dla świętego spokoju uwierzy.

Zobacz także: Te imiona noszą prawdziwi geniusze! Sprawdź, czy jesteś w tej grupie

Czytając opis swojego znaku zodiaku często dochodzisz do wniosku, że twój znak nie pasuje do ciebie? Nie martw się, wiele osób tak ma. Jeśli chcesz sprawdzić, jaki znak zodiaku do ciebie pasuje, koniecznie odpowiedz na kilka prostych pytań.

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?