Zamknij

Te 6 znaków zodiaku traktuje związki jak zabawę. One złamią ci serce!

21.08.2020 13:41
Para młodych ludzi na plaży dobrze się bawi
fot. Shutterstock

Te znaki zodiaku złamią ci serce. Każdy związek traktują jak zabawę.

Nie ma, co ukrywać - nie każdy nadaje się do związków. Niektórzy z nas po prostu nie są stworzeni do długich relacji z innymi ludźmi. Ma to oczywiście wiele wspólnego z naszym charakterem i... znakiem zodiaku. Okazuje się, że niektóre znaki zodiaku po prostu traktują związek jak dobrą zabawę i nie myślą o nikim przyszłościowo. Tym samym są w stanie złamać każdemu serce, niezależnie od tego, czy jest to dla niego bliska osoba, czy może ktoś zupełnie przypadkowy.

Zobacz także: Te znaki zodiaku obrażają się o wszystko! Przy nich lepiej nic nie mówić

Znaki zodiaku, które traktują związki jak zabawę. To łamacze serc!

Te znaki zodiaku to prawdziwi łamacze serc!

1. Bliźnięta

Bliźnięta łatwo się wszystkim nudzą. Dlatego też, gdy są dłużej w związku, zaczynają wzniecać konflikty, żeby nieustannie czuć emocje. A to sprawia, że mogą wyczerpywać siebie i partnera emocjonalnie. Jeżeli tego nie zrobią i im się znudzisz - po prostu cię rzucą, bez względu na wszystko. 

2. Rak

Rak jest płochliwym znakiem zodiaku. Gdy zacznie czuć, że robi się poważnie, może zacząć wycofywać się z tej relacji. Będzie próbował zamykać się w swojej strefie komfortu i cię od siebie odsunie. 

3. Lew

Lew w związku zawsze będzie grał pierwsze skrzypce. Jeżeli się do tego dostosujesz, będzie ci oddany. Nie zdziw się jednak, gdy swoje wygody i dobrą zabawę będzie stawiał ponad ciebie. Ten typ tak ma i przez to czasami może ci być przykro. 

4. Skorpion

Skorpion bywa zadufany w sobie. Dlatego też bardziej martwi się o siebie, niż uczucia drugiej osoby. W związku z tym nie spodziewaj się po nim empatii i brania pod uwagę was obojga. Będzie robił tylko to, co jemu się podoba. 

5. Strzelec

Strzelec to wieczny singiel. Jeżeli chcesz się do niego zbliżyć, musisz mu zapewnić poczucie wolności. W innym wypadku on będzie uciekał, gdzie pieprz rośnie. Nie myśl sobie jednak, że tak łatwo da ci spokój. Najpierw cię wykorzysta, zabawi się i porzuci ze złamanym sercem. 

6. Wodnik

Wodnik nigdy sam z siebie nie powie ci o swoich uczuciach. Może cię męczyć, jednak woli się od ciebie oddalić, niż zaangażować. Jeżeli uda ci się go otworzyć, może być naprawdę oddanym partnerem. Jednak zazwyczaj trudno z nim wytrzymać na dłuższą metę. 

Zobacz także: To najrzadziej występujące znaki zodiaku. Są bardzo wyjątkowe!

Jaki znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje?   

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?