Zamknij

6 znaków zodiaku, które podejmują same złe decyzje! Lepiej nie polegać na ich wyborze

08.06.2020 11:43
Młoda dziewczyna załamana złą decyzją na tle zachodzącego słońca
fot. Shutterstock

Te znaki zodiaku zawsze podejmują złe decyzje! Lepiej nie polegać na ich wyborze.

Masz wrażenie, że życie zbyt często wymyka ci się przez palce i cały czas podejmujesz złe decyzje? A może to znajomi zawsze narzekają, że jak ty decydujesz, nic nie idzie po waszej myśli? Okazuje się, że powodem takiego stanu rzeczy może być to, jaki konkretnie masz znak zodiaku. Wszystko bowiem zapisane jest w gwiazdach. Tym samym istnieje 6 znaków zodiaku, które nieustannie podejmują złe decyzje. Być może właśnie jesteś wśród nich.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej dopasowane w łóżku. Z nimi przeżyjesz niezapomniane chwile! 

Znaki zodiaku, które podejmują same złe decyzje! Ich wybory są złe

Te znaki zodiaku po prostu nie nadają się na podejmowanie poważnych decyzji. Ich wybory zawsze są złe. 

1. Strzelec

Strzelec w życiu kieruje się przede wszystkim emocjami. Dlatego też jego decyzje zawsze są spontaniczne i nieprzemyślane. Przez to właśnie łatwo wpuścić go w maliny. Jest bowiem wielce prawdopodobne, że decydując o czymś, zapomni zweryfikować dane informacje i przeoczy kluczowe kwestie. Tym samym znów zbłądzi.

2. Koziorożec

Koziorożec to znak zodiaku, na którym z reguły można polegać. Nigdy nie odmówi pomocy, ale właśnie w tym jest jego największy problem. Próbując spełnić oczekiwania innych ludzi, czasami zbyt emocjonalnie podchodzi do pewnych kwestii i przez to nie umie prawidłowo wybrać. Dlatego też bardzo często podejmuje złe decyzje.

3.  Baran

Baran jest niezwykle impulsywny. W dodatku jest niecierpliwy i spontaniczny, a co za tym idzie - większość decyzji podejmuje pochopnie. Wszystko musi mieć na już, w związku z czym zamiast pomyśleć, łapie się pierwszej lepszej rzeczy. A to niestety zazwyczaj kończy się dla niego bardzo źle.

4. Bliźnięta

Gdy Bliźnięta muszą podjąć jakąś decyzję, czują się, jakby miały rozdwojenie jaźni. Zawsze jedna część mózgu takiej osoby będzie podpowiadała jedną rzecz, a druga inną. Wszystko przez ich dwojaką naturę. Również przeczucia nie ułatwią decyzji. Dlatego też często wybierają źle, choć zapobiegawczo stawiają na ich zdaniem lepszą wersję zdarzeń. 

5. Ryby

Ryby nie są w stanie podjąć żadnej decyzji. Niemal każdy wybór, przed którym stoją, zdecydowanie je przerasta. Najchętniej pogrążyłyby się w marzeniach i oddały wszystkie decyzje innym. Zwłaszcza takie, których konsekwencje trzeba będzie ponieść. Jeżeli już muszą zdecydować, zazwyczaj robią to źle. 

6. Rak

Rak jest najbardziej emocjonalnym znakiem zodiaku. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o ich bliskich. W tej sytuacji zawsze trudno mu podjąć decyzję i nie potrafi ocenić, co tak naprawdę będzie dobre. Tym samych jego wybory życiowe rzadko mają pozytywne konsekwencje. 

Zobacz także: Te 4 znaki zodiaku są dobre we wszystkim! Sprawdź, czy jesteś na liście

Masz wrażenie, że urodziłeś się pod złą gwiazdą? Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, jaki znak zodiaku powinieneś mieć naprawdę!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?