Zamknij

Te znaki zodiaku po ślubie ukazują swoje mroczne oblicze!

07.02.2020 11:33
Małżeństwo
fot. Shutterstock

A podobno po ślubie nic się nie zmienia...

Zawieranie związku małżeńskiego ma wielu zwolenników i wielu przeciwników. Niektórzy twierdzą, że to tylko formalność. Dla innych ślub to jedyna słuszna forma wyrażenia miłości drugiej osobie.

Często mówi się też, że po ślubie niewiele się zmienia. A jak jest naprawdę? To może zależeć od... znaku zodiaku! Które ze znaków zodiaku po ślubie się zmieniają i wtedy pokazują swoją mroczną stronę?

Znaki zodiaku, które po ślubie ukazują swoje mroczne oblicze

Okazuje się, że są wśród znaków zodiaku 3 takie, które do ślubu zachowują się inaczej niż po ślubie. Dopiero po zawarciu związku małżeńskiego pokazują swoje mroczne oblicze. Na które z nich warto uważać?

1. Waga

Waga na początku znajomości robi wszystko, aby rozkochać w sobie drugą osobę. Stara się, angażuje, zabiega o uwagę i zadowala. Wszystko to jednak trwa dotąd aż osiągnie swój cel. Nie bez znaczenia pozostaje dla niej także wygląd fizyczny. Kiedy ten zacznie się u drugiej połówki zmieniać albo się Wadze opatrzy, nie ma ona problemu z tym, żeby rzucić tę osobę.

2. Skorpion

Skorpiony są troskliwe, opiekuńcze, zaangażowane. Nie można się z nimi nudzić i nigdy w życiu nie przyjdzie ci przy nich do głowy pytanie: "Czy na pewno mnie kocha?". Niestety po ślubie Skorpion nieco zmienia swoje oblicze. Po zawarciu małżeństwa ukazuje swoją największą wadę - ogromną zazdrość! Chce wiedzieć o swojej drugiej połówce wszystko - co robi, z kim, kiedy wróci do domu. I najlepiej gdyby ta druga osoba nie robiła niczego bez osoby spod znaku Skorpiona.

3. Baran

Przed zawarciem małżeństwa Baran jest dyplomatyczny, ugodowy i chętnie idzie na kompromis. Wszystko po to, aby związek funkcjonował jak najlepiej. Sytuacja zmienia się jednak po ślubie. Wtedy Baran pokazuje swoje mroczne (a może prawdziwe?) oblicze. Przestaje być już tak wyrozumiały i o wszystko się czepia. Do tego wszystkiego staje się bardzo wymagający i wszystko też musi być po jego myśli.

Nie wszystkim ludziom można ufać tak samo. Okazuje się, że może to zależeć od... znaku zodiaku! Oto 5 znaków zodiaku, którym nie można ufać.