Zamknij

Te 3 znaki zodiaku odpychają facetów. Sprawdź, czy jesteś wśród nich!

09.12.2019
Aktualizacja: 17.12.2019 12:25
związek
fot. Shutterstock

Poznaj szczegóły!

Masz problem ze znalezieniem faceta? Wydaje ci się, że otaczają cię sami mężczyźni, którzy nie chcą się angażować i całą winę upatrujesz w nich, a nie w sobie? Najwyższy czas przyjrzeć się sobie i zastanowić się, czy to przypadkiem nie w tobie tkwi problem. Okazuje się, że kobiety spod określonych znaków zodiaku mają tendencje do zachowań, przez które nieświadomie odpychają mężczyzn.

Kobiety spod tych znaków zodiaku działają na facetów odpychająco

Nie wiesz, czemu twój kolejny związek się rozpadł? Być może w jakiś sposób odpychasz facetów, choć nie do końca zdajesz sobie z tego sprawę. Powodów takiego stanu rzeczy może być wiele. Okazuje się, że nawet nasz znak zodiaku jest w tym przypadku nie bez znaczenia. Poznaj znaki zodiaku, które odpychają facetów.

1. Lew

Kobiety spod znaku Lwa są pewne siebie i lubią dominować, a mężczyźni zwykle boją się takich kobiet i wolą trzymać się od nich z daleka.

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku porzucają partnerów bez ostrzeżenia

2. Panna

Zodiakalne Panny to urodzone perfekcjonistki i tego samego oczekują od swoich mężczyzn. Niestety niewielu jest w stanie sprostać ich wymaganiom, dlatego rezygnują.

Zobacz także: Tych 6 rzeczy pod żadnym pozorem nie mów swojemu partnerowi!

3. Ryby

Zodiakalne Ryby cechują się dużą zmiennością emocji. Niewiele im potrzeba, aby z radości przejść do smutku i płaczu. W towarzystwie takich kobiet mężczyźni nie wiedzą jak się zachować i dla świętego spokoju wycofują się.

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie nadają się do małżeństwa! Są skazane na rozwód

Wierzysz w przeznaczenie? A może szukasz idealnego partnera/partnerki? Koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia.

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?