Zamknij

Te znaki zodiaku nie nadają się do małżeństwa! Są skazane na rozwód

21.04.2020 12:27
Pokłócona para
fot. Shutterstock

Nie wszyscy są stworzeni do tego, żeby zbudować szczęśliwe i udane małżeństwo. Może determinować to... znak zodiaku! Poznajcie 4 znaki zodiaku, które są z góry skazane na rozwód!

Nie umiesz stworzyć szczęśliwego, spokojnego związku, a twoim życiem uczuciowym targają ciągłe awantury? Być może nie jesteś stworzony do małżeństwa. Jesteś ciekawy, czy grozi ci rozwód? Przedstawiamy 4 znaki zodiaku, które są urodzonymi rozwodnikami!

Znaki zodiaku, które nie nadają się do małżeństwa

1. Koziorożec

Zodiakalne Koziorożce są opiekuńcze, troskliwe, stałe w uczuciach i godne zaufania. Wydawać by się mogło, że to cechy idealne do tego, żeby stworzyć udane małżeństwo. Problem polega na tym, że osoby spod tego znaku zodiaku spędzają wiele czasu w pracy - zajmuje ona ważne miejsce w ich życiu. Może pojawić się sytuacja, że Koziorożec będzie musiał wybrać między obowiązkami domowymi, a pozostaniem w pracy. Wtedy życie zawodowe postawi na pierwszym miejscu.

2. Wodnik

Zodiakalny Wodnik to osoba, która stroni od małżeństwa - ma problem z podjęciem decyzji o zamążpójściu czy ożenku i boi się tego typu deklaracji. Jeżeli jednak już "da się namówić" na małżeństwo, będzie szukał możliwości ucieczki. Niewykluczone, że kiedyś po prostu postanowi wyjść z domu i nie wrócić. Osoby spod tego znaku zodiaku zdecydowanie lepiej sprawdzają się i przede wszystkim lepiej czują się w mniej zobowiązujących układach.

Zobacz także: Z tymi 6 znakami zodiaku zbudujesz najszczęśliwszy związek!

3. Panna

Osoby spod znaku Panny to prawdziwi perfekcjoniści. I to perfekcjonizm staje im na drodze do udanego życia prywatnego. Panny dążą do założenia rodziny - chcą cieszyć się rodzinnym ciepłem, szybko też decydują się na posiadanie dzieci. Problem polega na tym, że w małżeństwie wszystko musi iść po ich myśli. Płaczące dzieci czy współmałżonek, który ma inne zdanie niż zdanie Panny? To nie mieści się w scenariuszu idealnego życia, które chce wieść urodzona Panna.

4. Strzelec

Strzelec to osoba, która często zmienia obiekt swoich uczuciowych zainteresowań. Osoby spod znaku Strzelca mają duże serce i często się zakochują. Jeżeli zdecydujesz się na małżeństwo ze Strzelcem, musisz przygotować się na obecność innych osób w waszym życiu.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.