Zamknij

Te cztery znaki zodiaku mają największe skłonności psychopatyczne. Zobacz, czy jesteś wśród nich

04.05.2020 14:26
Znaki zodiaku, które mają zdolności psychopatyczne
fot. Shutterstock.com

Często są duszami towarzystwa, ale wykorzystają cię bez mrugnięcia okiem.

Istnieje wiele typów psychopatów i jeszcze więcej cech psychopatycznych. Na świecie pokutuje błędne przeświadczenie, że psychopata to osoba agresywna i niebezpieczna. Choć takie wypadki też się zdarzają, zazwyczaj to skrajności. Psychopaci często są czarującymi ludźmi, którzy jednak bez skrupułów wykorzystają nas do własnych celów. Psychopata zdaje sobie sprawę, że może kogoś zranić, ale nie czuje wyrzutów sumienia.

Zobacz także: Te znaki zodiaku mają najgorszy charakter. Lepiej nie wybierać ich na przyjaciół

A jak wygląda ta kwestia w przypadku różnych znaków zodiaku? Jakie przerażające cechy są zapisane w horoskopie? Zobacz, które ze znaków mają największe skłonności psychopatyczne. Może któryś z twoich znajomych ma zadatki na psychopatę?

Strzelcy to psychopaci, którzy pracują nad swoimi ofiarami jak nad transakcją sprzedaży. Długo analizują i przyglądają się relacji, zanim podejmą pierwsze kroki, aby cię omamić. Ich działanie nigdy nie jest pochopne. Przekonują, że są godni zaufania, by w pewnym momencie trafić w najczulszy punkt. A wtedy biada temu, kto stanie na ich drodze.

Ryby – niech nie zwiedzie cię ten znak zodiaku. To urodzeni artyści. Mają dużą wiedzę o kulturze, sztuce i historii. Nie zawahają się jej wykorzystać, by cię zmanipulować. Są charyzmatyczni i czarujący. Te cechy pozwalają im zostać liderami grupy i sprawić, że ludzie chętnie dla nich pracują. Stąd już tylko krok do bezlitosnego wykorzystywania innych.

Bliźnięta – bronią psychopatów spod tego znaku jest kłamstwo i sztuka uwodzenia. Doskonale potrafią rozpoznać potrzeby innych ludzi. Wiedzą, jak prawić komplementy i schlebiać swojej ofierze, dając jej dokładnie to, czego potrzebuje. Bliźnięta mogą w końcu polec w morzu kłamstw, jednak dla osoby wykorzystanej przez nie już i tak jest za późno.

Waga to jeden z najniebezpieczniejszych typów osób o skłonnościach psychopatycznych. Wagi są sadystyczne, brutalne i manipulują. Choć wydają się mieć nieskazitelną moralność, jednocześnie potępiają wszystkich innych jako niemoralnych. Wielu psychopatów spod znaku Wagi pracuje jako policjanci, przywódcy religijni czy nauczyciele, którzy często uciekają się do przemocy.

Zobacz także: Niektóre znaki zodiaku nie mają szczęścia w miłości. Te cztery zazwyczaj wybierają nieodpowiednich partnerów

Zagłosuj

Wierzysz w horoskopy?

Liczba głosów:

Zobacz, jakie żony są najlepsze według znaków zodiaku: