Zamknij

Te 4 znaki zodiaku uwielbiają robić sceny. Są nieprzewidywalne!

21.05.2020 14:01

Osoby spod tych znaków zodiaku są niezrównoważone. Lepiej unikać z nimi kontaktu!

kłótnia
fot. Shutterstock

Zastanawiacie się dlaczego niektórzy z nas w każdej, nawet najbardziej stresującej sytuacji zachowują spokój, a innym wystarczy niewielki impuls, aby zrobić awanturę? Wpływ na nasze zachowanie ma wiele czynników, w tym nawet nasza data urodzenia. Sprawdź, które znaki zodiaku mają skłonności do wszczynania kłótni.

Najbardziej kłótliwe znaki zodiaku

Te 4 znaki zodiaku powinny popracować nad swoimi reakcjami. Są w stanie wybuchnąć z byle powodu...

Rak

Zodiakalne Raki nie potrafią panować nad emocjami. W sekundę są w stanie rozpętać piekło. Ich zmienny nastrój udziela się innym. Osoby, które są w związkach z Rakami wciąż czują niepewność i obawiają się kolejnych wybuchów. Przez to trudno z Rakami stworzyć stałą relację.

Baran

Osoby spod znaku Barana czerpią przyjemność z wszczynania awantur. Lubią jak się wokół nich dużo dzieje. Kłótnia jest dla nich okazją do uwolnienia swoich emocji i pokazania swojej siły. Niestety nie zdają sobie sprawy z tego, że przy okazji krzywdzą innych.

Lew

Zodiakalne Lwy są z natury bardzo dumne i uparte. W sytuacji, kiedy widzą, że ktoś chce je poniżyć, nie wytrzymują i zaczynają robić sceny. Kiedy poczują się urażeni, zaczynają pokazywać swoją siłę i pewność siebie.

Bliźnięta

Zodiakalne Bliźnięta są bardzo wymagające wobec innych. Kiedy ktoś zachowuje się niezgodnie z ich oczekiwaniami, natychmiast wybuchają. Nawet niewielki gest jest w stanie wyprowadzić je z równowagi.

Wydaje ci się czasami, że urodziłeś się pod złą gwiazdą? Sprawdź, jaki znak zodiaku powinieneś mieć naprawdę!

loader
Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?