Zamknij

Te 4 znaki zodiaku potrafią rozkręcić kłótnię z byle powodu! Co denerwuje je najczęściej?

21.01.2020 11:09
Małżeństwo na wakacjach kłóci się z byle powodu
fot. Shutterstock

Kłótnie bez powodu to ich ulubione zajęcie. Są takie znaki zodiaku, które po prostu nie potrafią utrzymać nerwów na wodzy i potrafią czepiać się o wszystko.

Niektóre osoby tak już mają, że potrafią zrobić aferę bez powodu. Zazwyczaj kłócą się wówczas z partnerem, czepiając się o coś lub robiąc nagle scenę zazdrości. Okazuje się, że nie do końca jest to wyłącznie ich winą. Za te cechy ich charakteru bardzo mocno odpowiadają gwiazdy. Są one bowiem związane z charakterystyką konkretnych znaków zodiaku. Okazuje się, że są takie 4 znaki zodiaku, które przede wszystkim potrafią wszcząć kłótnię z naprawdę błahych powodów.

Zobacz także: Jak zdradzają mężczyźni? To może zależeć od znaku zodiaku!

Znaki zodiaku, które kłócą się bez powodu

Znacie ten moment, kiedy nic nie zrobiliście, a ktoś czepia się was bez powodu? Sprawdźcie, czy przypadkiem ta osoba nie urodziła się pod którymś z tych 4 znaków zodiaku.

Te osoby mają naprawdę wybuchowe, kłótliwe i uparte charaktery.

1. Bliźnięta

Bliźnięta nie potrafią jasno określić zasad w związku, ale oczekują od swojego partnera, że będzie taki, jakiego oczekują. W związku z tym niezwykle trudno sprostać ich wymaganiom. Co ciekawe, często na siłę szukają pretekstu do kłótni. Wolisz obejrzeć film w domu? One wolą kino. Chcesz wyjść na randkę do restauracji? Oni wolą kolację w domu. Naprawdę trudno sprostać ich wymaganiom.

2. Lew

Lew jest uparty i łatwo się obraża. Jeżeli zwrócisz mu uwagę, możesz liczyć na siarczystą awanturę. I nie da się łatwo przeprosić. Jeżeli jesteś w związku z Lwem i chcesz mieć święty spokój, staraj się go chwalić. A nawet, jeżeli nie ma za co, chociaż nie krytykuj. Zdecydowanie nie komentuj źle jest wyglądu lub ważnych cech charakteru. Każdy Lew będzie bronił swojego zdania, niezależnie od konsekwencji.

3. Skorpion

Skorpion oddaje się partnerowi w stu procentach. Czasami nawet za bardzo. Jego oddanie może być męczące, zwłaszcza, jeżeli nie chcesz spędzać z nim każdej wolnej chwili. Skorpion to ten znak zodiaku, który będzie ci uprzykrzał życie ciągłymi wiadomościami i telefonami i to właśnie on robi największe sceny zazdrości. Kłótnia ze Skorpionem jest bardzo wybuchowa, ale na szczęście też szybko mija.

4. Ryby

Ryby są prawdziwymi zrzędami. Wiecznie niezdecydowane, wymagają konkretnych decyzji od swojego partnera. Gdy jednak ten nie potrafi się na coś zdecydować, tracą cierpliwość. A już najgorsze są zakupy z Rybami. Na wszystko kręcą nosem, a gdy coś im się nie spodoba, potrafią stracić humor na cały dzień. Nie jest z nimi łatwo, a już na pewno wtedy, gdy nie masz cierpliwości.

Zobacz także: Te 4 znaki zodiaku znajdą drugą połówkę w 2020 roku!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?