Zamknij

Te znaki zodiaku potrafią grać na emocjach! Jak kłamie każdy z nich?

12.08.2020 07:53
Piękna dziewczyna z podejrzanym spojrzeniem, któremu nie można ufać
fot. Shutterstock

Te znaki zodiaku potrafią grać na emocjach jak nikt inny! Są urodzonymi kłamcami. W jaki sposób kłamią?

Dobry kłamca nigdy nie da po sobie poznać, że mija się z prawdą. W dodatku potrafi jak nigdy inny manipulować emocjami ludzi, przede wszystkim bliskich sobie. Dlatego też warto uważać na tego typu osoby. Nie jest jednak łatwo je rozpoznać, zwłaszcza, że potrafią się naprawdę dobrze maskować. Okazuje się, że wszystko zależy od... znaku zodiaku! Niektóre z nich po prostu nie potrafią mówić prawdy. Sprawdź, w jaki sposób kłamią! Dzięki temu dowiesz się, na kogo lepiej uważać. 

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku uwielbiają kłótnie. Z nimi nie da się wytrzymać!

Znaki zodiaku, które grają na emocjach innych. To urodzeni kłamcy

Okazuje się, że istnieje 5 znaków zodiaku, dla których kłamstwo jest czymś naturalnym. To oni potrafią podejść każdego i go zmanipulować! 

1. Byk

Byk to kłamca, z którym lepiej nie zadzierać. To najgorszy z możliwych przypadków, ponieważ sam zaczyna wierzyć w nieprawdziwe rzeczy, do których próbuje przekonać innych. Gdy tylko zaczyna snuć swoje kłamstwo, staje się ono dla niego rzeczywistością. Dzięki temu jest niezłomny nawet podczas konfrontacji. 

2. Bliźnięta

Bliźnięta po prostu uwielbiają kłamać! Mogą wtedy puścić wodze fantazji i wymyślić różne, niestworzone historie. Czasem może wręcz trudno w nie uwierzyć, ale Bliźniak jest tak wiarygodny i przekonujący, że w końcu mu ulegniemy. Kłamanie jest dla niego istnym hobby, które nadaje jego życiu barw. 

3. Lew

Lew to znak zodiaku, który uwielbia "dramy". Dlatego też jego kłamstwa to istny teatr. Dokładnie potrafi rozpisać w swojej głowie scenariusz mijania się z prawdą, przemyśli każdy argument, a do tego będzie odgrywał swoją rolę bez mrugnięcia okiem i to nawet przed największą publicznością. Po takim przygotowaniu nic nie jest w stanie go złamać i nikt nie rozpozna, że to tylko pozory.

4. Panna

Panna ma analityczny umysł, w związku z czym musi dokładnie przemyśleć swoje kłamstwo. Dzięki temu, że zastanowi się nad każdym, nawet najmniejszym, elementem układanki, w pewnym momencie połączy je w całość, dzięki czemu stworzy kłamstwo idealne. Nikt nie pomyśli, że to nieprawda. Wręcz przeciwnie! Prawda może się okazać bardziej podejrzana, niż kłamstwo Panny.

5. Ryby

Ryby mają to do siebie, że nikt by nie pomyślał, że mogą kogoś oszukać, a tym bardziej skrzywdzić. Ich niewinny, słodki charakter potrafi jednak zamydlić oczy każdemu. Podczas, gdy ty zaczynasz bezgranicznie ufać Rybie, ona może to wykorzystać. Słodkie kłamstewka wychodzące z jej ust zawsze będą brzmiały wiarygodnie. 

Zobacz także: Ten znak zodiaku uznawany jest za najmilszy. Każdy czuje się dobrze w jego towarzystwie

Jaki znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje?  

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?