Zamknij

Znaki zodiaku i seks. Jakimi kochankami są poszczególne znaki zodiaku?

26.11.2020 15:35
Para uprawiająca seks
fot. Shutterstock

Który znak zodiaku jest najlepszym kochankiem i jak uwieść osobę spod danego znaku? Sprawdź!

Znaki zodiaku bardzo się od siebie różnią. Każdy ma swoje indywidualne podejście do życia. Na ich postawę najbardziej wpływają żywioły, z którymi są związane. W sprawach seksu mają one ogromne znaczenie... Przekonaj się, który znak jest według ciebie najseksowniejszy!

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Znaki zodiaku i seks. Kto jest najlepszym kochankiem?

Przeczytaj tę krótką charakterystykę poszczególnych znaków zodiaku i wybierz dla siebie wymarzonego partnera. Z kim masz ochotę znaleźć się w sypialni?

Żywioł Ziemi

 • Byk - Ma wielki apetyt na seks. Jest zmysłowy i nieśmiały jednocześnie. Z niczym się nie spieszy, potrafi poświęcić wiele godzin na samą grę wstępną. Byki traktują seks jak naturalną życiową potrzebę i świetnie wyczuwają, jakie są pragnienia partnera. Bardzo dbają o atmosferę zbliżenia.
 • Panna - Tylko z pozoru jest nieśmiała. Na początku będzie się wydawała nieco speszona, ale z czasem nabierze odwagi. Panny są bardzo ciekawe spraw seksu i chociaż są nieco pruderyjne, w głębi duszy marzą o tym, żeby się nieco zbuntować. Lubią eksperymenty łóżkowe.
 • Koziorożec - Intryguje go i pociąga mroczna strona ludzkiej natury. Może być ciut melancholijny albo bardzo energiczny i zdobywczy. Kręci go przekraczanie granic, chociaż nie przyzna się do tego łatwo. Koziorożec jest zmysłowym kochankiem, ale nie znosi romantyzmu.

Zobacz także: Zodiakalny Byk w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Żywioł Ognia

 • Baran - Jest niecierpliwy, odważny i namiętny. Baran to znak zodiaku o iście ognistym temperamencie. Nie boi się pokazać, że ktoś mu się podoba. W łóżku chce dominować i kręci go, kiedy może komuś rozkazywać. Jednak najważniejsza jest dla niego przyjemność drugiej osoby.
 • Lew - Niczego się nie boi. Chętnie eksponuje swoje nagie ciało, otwarcie podziwia cudze. Bez żadnego wstydu wypowiada, czego pragnie i bezpośrednio pyta o to, jakie są życzenia kochanka. Lew w sypialni posiada naturalny instynkt, który pozwala mu odgadnąć, co należy zrobić, aby doprowadzić kogoś do szaleństwa.
 • Strzelec - W życiu najbardziej ceni sobie wolność i zabawę - to samo interesuje go w łóżku. Strzelec pragnie tego, co nazywa się "igraszkami". Lubi trochę się drażnić, rozmawiać i żartować podczas seksu. Nie umie zachować powagi.

Żywioł Powietrza

 • Bliźnięta - Są frywolne i wyzwolone. To, co kręci ich najbardziej, to długie rozmowy o seksie. Pytają kochanków o to, jakie mają fantazje i chętnie dzielą się swoimi. Bliźnięta potrzebują stworzyć więź intelektualną z osobą, z którą sypiają.
 • Wodnik - W łóżku jest prawdziwym odkrywcą. Chce, by partner go intrygował. Wodnik jest zafascynowany przekraczaniem granic w sypialni. Zgodzi się na wszystkie eksperymenty, także te związane z perwersjami czy fetyszami. "Zwykły" seks uważa za nudny.
 • Waga - Uwielbiają połączenie delikatności i brutalności. Lubią udawać zawstydzenie, ale najbardziej przepadają za wszystkim, co zakazane. Wagi często podkreślają, że bardzo ważne jest dla nich to, w jakiej atmosferze odbywają się ich intymne spotkania.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Bliźniąt. Z tymi 3 znakami stworzą najbardziej udany związek

Żywioł Wody

 • Ryby - W seksie najbardziej cenią sobie tajemniczość. Im mniej wyjaśnione są okoliczności spotkania, tym bardziej im się to podoba. Ryby w łóżku są delikatne, lubią działać powoli. Panuje o nich opinia, że pozostają wiecznie nienasycone i niemal cały czas mają ochotę na erotyczne zabawy. 
 • Skorpion - Kiedy Skorpion kogoś pożąda, patrzy na tę osobę tak, że dreszcze przebiegają jej wzdłuż kręgosłupa. Skorpion nie znosi odmowy. Uwielbia, kiedy z pozoru niedostępna osoba całkowicie traci dla niego głowę. W łóżku jest dominujący i dba o to, aby doznania były jak najbardziej intensywne. Nie męczy się nigdy. Trudno mu uciec!
 • Rak - Nie odróżnia seksu od miłości. Jest na wskroś romantyczny i wyróżnia się na tle innych znaków tak wielką wrażliwością, że często wzbudza u innych instynkt opiekuńczy. W łóżku najbardziej ceni sobie łagodność i delikatność. Czasami Rak odkrywa swoją seksualność dopiero w późnym wieku.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Byka? Poznaj sposób na to, żeby go w sobie rozkochać!

Koniecznie zagłosuj w naszej sondzie! Przekonajmy się, który znak zodiaku najbardziej rozpala zmysły:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?