Zamknij

Znaki zodiaku i przypisane do nich desery. Sprawdź, jaki jest twój

26.11.2021 13:00
Tiramisu
fot. Shutterstock

Jakie słodycze najbardziej pasują do twojego znaku zodiaku? Przekonaj się, który deser najbardziej oddaje twój charakter.

Wszystkie znaki zodiaku są związane z określonymi symbolami. Mają do siebie przypisane zwierzęta, rośliny, żywioły, kolory, kraje czy potrawy. Poznaj deser swojego znaku i sprawdź, co o tobie mówi.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Znaki zodiaku i przypisane do nich desery

Według astrologów wszystkie dania, jakie spożywamy, są związane z określonymi cechami charakteru. Sprawdź, jaki deser najbardziej pasuje do twojego znaku zodiaku i co mówi na temat twojej osobowości.

Jaki jest twój deser według astrologii? Znaki zodiaku i dobrane do słodkości

Sprawdź, jaki deser odpowiada cechom twojej osobowości:

 • Baran jest swobodny i pewny siebie. Zawsze robi wszystko po swojemu i rzadko pyta innych o zdanie. Jego deser to sernik. To on decyduje, czy będą w nim brzoskwinie, rodzynki czy czekolada. 
 • Byk wzbudza u innych ciepłe uczucia. Daje im poczucie bezpieczeństwa i zrozumienie. Jego deser to gorąca czekolada, która jest w stanie uratować nawet najgorszy dzień.
 • Bliźnięta są jedyne w swoim rodzaju. Nie pozwalają nikomu się nudzić. Lubią dużo mówić, ciągle są czymś zafascynowane i rzadko odpoczywają. Ich deser to tort bezowy.
 • Rak jest łagodny i lojalny wobec bliskich. Choć nie posiada mocnego charakteru, ludzie kochają go za wrażliwość i troskliwość. Jego deser to powidła truskawkowe.
 • Lew lubi zwracać na siebie uwagę. Jego deser to wyraziste w smaku tiramisu, które poprawia humor każdemu. Połączenie kawy i likieru Amaretto oddaje jego osobowość, pełną energii i odwagi.
 • Panna jak nikt potrafi stworzyć domową, przyjemną atmosferę. Jej bliscy uwielbiają ją odwiedzać, bo czują się wtedy wyjątkowymi gośćmi. Deser Panny to ciasto ze śliwkami.
 • Waga ma uroczą, słodką osobowość. Rzadko kłóci się z innymi, bo woli żyć z ludźmi w zgodzie. Jest spokojna, zrównoważona i miła. Jej deser to kruche maślane ciasteczka.
 • Skorpion jest niezależny i nie przejmuje się tym, co inni o nim myślą. Jego deser to marcepan. Nie wszystkim przypada on do gustu, jednak zwolennicy marcepanowej masy mogliby się nią zajadać bez końca.
 • Strzelec to znak zodiaku, do którego najbardziej pasuje deser intensywny w smaku. To powszechnie lubiane czekoladowe brownie, którego nikt nie jest w stanie sobie odmówić.
 • Koziorożec jest elegancki i wyrafinowany. Choć niektórym wydaje się mroczny, w głębi duszy skrywa dobre serce. Jego deser to czekoladowy suflet.
 • Wodnik często zachowuje się niepozornie, ale jego wyjątkowy charakter zawsze daje o sobie znać. Nie sposób przejść obok niego obojętnie. Jego deser to budyń waniliowy.
 • Ryby mają kojący wpływ na ludzi, z którymi spędzają czas. Każdy w ich obecności czuje, że może odpocząć i po prostu cieszyć się życiem. Ich deser to szarlotka z lodami.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?