Zamknij

Te znaki zodiaku tworzą najbardziej toksyczne związki!

03.02.2020 12:27
toksyczne znaki zodiaku związki
fot. Shutterstock

Jeśli od jakieś czasu próbujecie stworzyć udany związek, jednak wam to nie wychodzi, możliwe, że problem powiązany jest z waszym znakiem zodiaku. Zobaczcie, które pary znaków zodiaku nie powinny być razem!

Nie wszyscy mają szczęście w miłości. Chociaż bardzo często pragną jej bardziej niż inni, to nie jest im ona pisana. Okazuje się, że to czy stworzymy udane związki zostało zapisane w gwiazdach oraz ściśle określone naszym znakiem zodiaku.

Sprawdźcie, które pary kategorycznie nie powinny być razem!

Toksyczne znaki zodiaku - te pary nie powinny być razem

Według astrologów to najgorsze dopasowania między znakami. Im nie ma prawa się udać i żyć w szczęśliwej relacji. Sprawdźcie, czy jesteście na liście.

Lew oraz Wodnik

  • Na początku, kiedy wszystko układa się po waszej myśli jest cudownie. Problem zaczyna pojawiać się, kiedy na waszej drodze zaczynają rodzić się problemy dnia codziennego. To właśnie wtedy zaczyna się prawdziwa jatka. Jeśli jesteście w takim związku lepiej już teraz zabrać nogi za pas.

Koziorożec oraz Rak

  • Jeśli kiedykolwiek słyszeliście, że jesteście parą idealną, ktoś musiał was nieźle okłamać. Kłótnie w waszym związku są na porządku dziennym, jednak mogą przerodzić się w bardzo niebezpieczne zachowania. Wzmożona zazdrość nigdy nie doprowadziła do niczego dobrego.

Panna oraz Ryby

  • Te dwa znaki zodiaku są bardzo zachowawcze i jeśli decydują się na wspólne życie, muszą mieć ku temu jakiś powód. Bardzo często okazuje się, że jest to związek bez miłości.

Baran oraz Waga

  • Na pierwszym etapie przyciągacie się jak magnes, jednak po jakimś czasie wychodzą mankamenty partnera, których nie sposób jest nie zauważyć. To właśnie dlatego w waszym związku są częste kłótnie.

Byliście kiedyś w takim związku?

Zobacz także: 4 znaki zodiaku, które są najodważniejsze w łóżku!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?