Zamknij

Te 3 znaki zodiaku nie nadają się do stworzenia stałego związku

31.01.2020 12:56
związek
fot. Shutterstock

Jeżeli zależy ci na poważnej relacji, trzymaj się od nich z daleka.

Na to, w jaki sposób tworzymy więzi, może mieć wpływ wiele aspektów, m.in. nasze wcześniejsze doświadczenia, dzieciństwo, otoczenie, a nawet nasza data urodzenia. Wyróżniamy 3 znaki zodiaku, które nie potrafią stworzyć stabilnych związków. Poznajcie szczegóły.

Osoby spod tych znaków zodiaku nie potrafią się zaangażować

Masz kogoś na oku, ale zastanawiasz się, czy warto w tę relację inwestować energię i uczucia? Zanim podejmiesz decyzję, dowiedz się spod jakiego znaku zodiaku jest ta osoba i sprawdź, czy znalazła się na poniższej liście!

Baran

Zodiakalne Barany są uparte i za wszelką cenę chcą stawiać na swoim. Uważają się za mądrzejszych od reszty i nawet w bliskiej relacji nigdy nie idą na kompromis. Poza tym mają skłonności do wszczynania awantur, gdy coś nie idzie po ich myśli.

Skorpion

Skorpiony w związkach są pewne siebie i małomówne. Przez to, że zamykają się w sobie, nie potrafią tworzyć silnej więzi z partnerem. Ponadto są doskonałymi manipulatorami.

Bliźnięta

Zodiakalne Bliźnięta są niezwykle kochliwe, przez co mają problem z dotrzymywaniem wierności. Żyją chwilą i podążają za głosem swego serca.

Zobacz także: Horoskop chiński na 2020 rok. Zobacz, co cię czeka w ciągu najbliższych miesięcy!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?