Zamknij

Znaki zodiaku - czego nigdy nie wybaczają? Zobacz, jakich błędów unikać

12.10.2021 15:16
Kobieta
fot. Shutterstock

Czego najbardziej nie lubią poszczególne znaki zodiaku i jakie zachowania skłaniają je do zerwania znajomości? Jeśli chcesz sprawdzić, jak nie postępować w relacji z partnerem albo z przyjaciółmi, przeczytaj poniższą listę.

Kiedy poznajemy poszczególne znaki zodiaku, w pierwszej kolejności skupiamy się na tym, w jaki sposób możemy zdobyć ich sympatię. Zastanawiamy się też, po czym poznać, że nas lubią i mają ochotę nawiązać z nami znajomość. Z biegiem czasu najważniejszą kwestią staje się jednak to, jakich zachowań powinniśmy unikać, by nie stracić ich na zawsze. Sprawdź, czego nigdy nie robić w relacji z poszczególnymi znakami.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Znaki zodiaku - czego nigdy nie wybaczają?

Czego nie robić w relacji z Baranem, Bykiem czy Bliźniętami? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej. Istnieją zachowania, których poszczególne znaki zodiaku nie potrafią wybaczyć, więc lepiej zadbać o to, by nigdy nie podejmować takiego niepotrzebnego ryzyka.

Baran - czego nigdy nie wybacza?

Barany przez całe życie mają żal do ludzi, którzy odeszli od nich bez słowa. Jeśli spotykają się z takim traktowaniem, mogą latami rozpamiętywać tę sytuację. Bycie porzuconym bez wyjaśnienia to coś, co sprawia Baranom ogromną krzywdę.

Byk - czego nigdy nie wybacza?

Byki bywają tolerancyjne wobec wielu zachowań, które innych ludzi doprowadzają do szału. Ale jest coś, co boli je tak bardzo, że nigdy nie umieją o tym zapomnieć: złośliwe żarty. Żaden Byk nie wybaczy nikomu, kto z niego zadrwił.

Bliźnięta - czego nigdy nie wybaczają?

Bliźnięta mają ogromny żal wobec ludzi, którzy nie udzielają im wsparcia. Szczególnie przyjaciele powinni być wobec nich lojalni. Jeśli tak nie jest i Bliźniak bywa zdany sam na siebie, zaczyna szukać pretekstu do zerwania znajomości.

Rak - czego nigdy nie wybacza?

Raki według astrologów wybaczają dość łatwo. Co więcej, jeśli mają wyjątkowo niskie poczucie własnej wartości, mogą z własnej woli stać się czyimś popychadłem - przepraszają go wtedy za wszystko, choć same są źle traktowane. Jest jednak coś, czego nie wybaczą nigdy: obrażanie ich rodziny.

Lew - czego nigdy nie wybacza?

Lwy za żadne skarby nie wybaczą tego, że poczuły się przez kogoś ignorowane. Jeśli ktokolwiek doprowadzi do sytuacji, w której pozbawi Lwa głosu i znaczenia, osoba spod tego znaku zodiaku zawsze będzie go skrycie nienawidzić. Nigdy nie zgodzi się na to, by komukolwiek się podporządkowywać.

Panna - czego nigdy nie wybacza?

Panna to jeden ze znaków zodiaku, które są uważane za najmądrzejsze. Same też mają wysokie zdanie o swoich możliwościach intelektualnych, więc nic nie rani ich tak mocno jak kwestionowanie ich zdolności myślenia. Nigdy nie wybaczą tego, że ktoś potraktował je tak, jakby były głupie.

Waga - czego nigdy nie wybacza?

Wagi nie potrafią pogodzić się z odrzuceniem. Jeśli ktoś odmówił im nawiązania znajomości, wykręcił się od spotkania albo odtrącił je podczas rozmowy, będą o tym pamiętały przez długi czas. Nawet po latach wciąż mogą odczuwać krzywdę i płakać z tego powodu.

Skorpion - czego nigdy nie wybacza?

Skorpiony uchodzą za znak zodiaku, który... po prostu nigdy nie wybacza. Astrologowie przestrzegają przed pamiętliwością Skorpionów i ich nienasyconą żądzą zemsty. Lepiej nie pozwalać sobie w ich obecności na zbyt wiele. Kiedy czują się zranione, mogą stać się okrutne nawet dla przyjaciół czy byłych partnerów.

Strzelec - czego nigdy nie wybacza?

Strzelce nie znoszą ludzi, którzy nie są mili dla innych. Same z natury mają sympatyczną osobowość i starają się odnosić z szacunkiem do wszystkich swoich znajomych. Jeśli są świadkiem nieprzyjemnej sytuacji, awantury albo obraźliwej rozmowy, do końca życia starają się unikać osoby, która ją wywołała.

Koziorożec - czego nigdy nie wybacza?

Koziorożce źle się czują, gdy ktoś probuje je do czegokolwiek zmuszać. Zawsze będą miały uraz do każdej osoby, która choć raz próbowała narzucać im swoją wolę. Ten znak zodiaku nigdy nie pozwala na to, by ktoś go kontrolował.

Wodnik - czego nigdy nie wybacza?

Wodniki niczego nie cenią sobie w życiu bardziej od autentyczności. Wystarczy, by choć raz przyłapały kogoś na tym, że kłamie, i od tej pory nie chcą mieć z nim już nic wspólnego. Nie ma dla nich znaczenia, że ta fałszywa wypowiedź nie była z nimi w żaden sposób związana. Wodniki po prostu nie chcą się zadawać z kłamcami.

Ryby - czego nigdy nie wybaczają?

Ryby bywają zmienne, ale zawsze starają się pozostać uczciwe. Nigdy nie umiałyby oszukać drugiego człowieka i nim manipulować. Jeśli orientują się, że ktoś inny próbuje je potraktować w taki sposób, pamiętają mu to do końca życia i przestają mu ufać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?