Zamknij

Czego najbardziej zazdrościsz innym? Zdradza to twój znak zodiaku!

21.01.2019 13:08
Zazdrość
fot. Shutterstock

Poznaj prawdę na swój temat!

Zazdrość to jedno z najbardziej nieprzyjemnych uczuć, którego każdy z nas kiedyś doświadczył. Niektórzy z nas zazdroszczą innym drogich przedmiotów, inni partnerów, a jeszcze inni dalekich podróży. A jak jest w twoim przypadku? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie zapisana jest w gwiazdach. Sprawdź, co na ten temat mówi twój znak zodiaku.

O co jesteś najbardziej zazdrosny?

Powodów do zazdrości może być wiele. Sprawdź, czego ty najbardziej zazdrościsz innym na podstawie swojego znaku zodiaku.

Baran

Zodiakalne Barany są wyczulone na punkcie swojego wyglądu. Zawsze chcą wyglądać perfekcyjnie, dlatego non stop przeglądają się w lustrze. Nie mogą znieść widoku osób, które wyglądają lepiej od nich.

Byk

Osoby spod tego znaku zodiaku są żądne władzy i zawsze chcą być na świeczniku. Jeśli jednak inne osoby wykazują większe zainteresowania kimś innym, Byki pękają z zazdrości.

Bliźnięta

Bliźnięta z natury są bardzo zazdrosne, ale często nie dają tego po sobie poznać. Najbardziej nie lubią sytuacji, kiedy to zamiast nich, docenia się inne osoby.

Rak

Raki są materialistami. Największą przyjemność sprawia im kupowanie modnych gadżetów, ubrań, samochodów. Jeśli widzą, że ktoś z ich otoczenia ma lepszy zegarek czy torebkę, natychmiast wpadają we wściekłość.

Lew

Zodiakalne Lwy nie znoszą, kiedy nie im, a komuś innemu poświęca się uwagę. W takich sytuacjach na siłę próbują przejąć inicjatywę.

Panna

Osoby spod tego znaku doskonale zdają sobie sprawę ze swoich skłonności do zazdrości. Mimo że nie lubią w sobie tej cechy, często nie potrafią sobie z nią poradzić. Szczególnie w sytuacjach, kiedy ktoś chwali się rzeczą, na którą ich na to nią nie stać.

Waga

Wagi szczególnie dbają o wysoką pozycję w towarzystwie. Jeśli zauważają, że ktoś im zaczyna zagrażać, natychmiast zaczynają odczuwać niepohamowana zazdrość.

Skorpion

Zodiakalne Strzelce w sytuacjach, kiedy są zazdrosne, zaczynają się mścić na innych. Najczęściej odczuwają zazdrość, gdy ktoś zagrozi ich pozycji w pracy.

Strzelec

Osoby spod tego znaku nie są materialistami. Zamiast kupowania luksusowych rzeczy, wolą kupować bilety lotnicze. Strzelce najbardziej zazdroszczą innym podróży w zakątki świata, których same bardzo chciałyby zobaczyć.

Koziorożec

Koziorożce są zaborcze. Są zazdrosne w sytuacjach, kiedy ich przyjaciele spędzają czas z kimś innym, a nie z nimi.

Wodnik

Wodniki zazdroszczą innym szczególnie pieniędzy. Nie znoszą osób, które są od nich bogatsze.

Ryby

Zodiakalne Ryby są niezwykle ambitne. Najbardziej zazdroszczą innym wysokiej pozycji zawodowej.

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Sprawdź, czy jesteście dobrze dopasowani! Gwiazdy dobrały najgorętszych kochanków wśród znaków zodiaku.