Zamknij

Znak zodiaku określa, którym seryjnym mordercą mógłbyś być!

07.01.2020 14:32
morderca a znak zodiaku
fot. Shutterstock

Zabójcy również posiadają swój znak zodiaku. Sprawdź, jaki mieli najwięksi przestępcy ostatnich lat.

Okazuje się, że każdy znak zodiaku ma swoja ciemną stronę. Tak właśnie jest w poniższych przypadkach.

Pod każdym znakiem zodiaku urodził się seryjny morderca. Sprawdź, jakim zabójcą być był według twojego znaku zodiaku.

Zabójcy według znaków zodiaku

Baran

Osoby spod tego znaku zodiaku bardzo lubią być w centrum uwagi. Okazuje się, że niektóre zachowania Baranów mogą być świetnie odwzorowane w zachowaniu zabójcy Keitha Huntera Jespersona. Według śledczych zabił co najmniej osiem kobiet. Schwytano go dopiero w 1995 roku. Obecnie przebywa w więzieniu stanowym Oregon w Salem. 

Byk

Osoby spod znaku Byka są bardzo pracowici i uparci. Do tego opisu świetnie pasuje seryjny morderca H.H. Holmes, który sam zbudował wielopoziomowy budynek mieszkalny, w którym później mordował mieszkańców. Holmes zabił co najmniej dziewięć ofiar, jednak po jego aresztowaniu przyznał się do wielu innych.

Bliźnięta

Osoby spod tego znaku zodiaku opisywane są jako ludzie o dwóch twarzach. Bardzo dobrze kłamią, co sprawia, że mogą udawać, kogo tylko zechcą. Podobne zdolności miał seryjny morderca Jeffrey Dahmer, który był wirtuozem w kłamaniu. Wabił swoje ofiary, wymyślając co rusz nowe historyjki. Był odpowiedzialny za zamordowanie 17 osób.

Rak

Raki są bardzo wrażliwe i emocjonalne, jednak prócz tego potrafią trzymać urazę znacznie dłużej niż inne osoby. Takim zabójcą był Carl Panzram, który czekał na zemstę latami. Zabił ponad 20 osób, został powieszony 5 września 1930 roku.

Lew

Osoby spod tego znaku zodiaku są niezwykle lojalne, jednak może przerodzić się w niezdrową obsesję. Anthony Sowell był seryjnym zabójcą bardziej znanym jako Dusiciel z Cleveland. Swoją pierwszą ofiarę zamordował, kiedy ta próbowała opuścić jego mieszkanie. Po tym wydarzeniu zabił 11 kobiet, które przez pewien czas obserwował z ukrycia. Policja schwytała go dopiero w 2009 roku. Sowell siedzi obecnie w celi śmierci w Chillicothe Correctionional Institution.

Panna

Panny to jedne z najbardziej przebiegłych znaków zodiaku. Takim mordercą był Ed Gein, który przez lata wymykał się policji. Gein budował meble oraz akcesoria ze szczątków swoich ofiar. Zmarł na raka płuc 26 lipca 1984 r.

Lew

Większość Lwów ceni sobie równowagę, osoby spod tego znaku zodiaku lubią kontrolować i manipulować innymi ludźmi. Angelo Anthony Buono Jr., później zidentyfikowany został jako Dusiciel ze Wzgórza. Dusiciel podszywał się pod policjantów, aby wzbudzić większe zaufanie wśród swoich ofiar. Został skazany za 9 morderstw i zmarł w 2002 roku w więzieniu.

Skorpion

Osoby spod tego znaku zodiaku są sprytne i bardzo przebiegłe, dlatego świetnie pasuje do nich przywódca sekty Charles Manson. Umiał zjednywać sobie ludzi i nimi przewodzić. Manson został skazany na dożywocie. Podczas pobytu w więzieniu Manson zmarł 19 listopada 2017 r. W wieku 83 lat z przyczyn naturalnych. W 1979 r. Bundy został skazany na śmierć i stracony 24 stycznia 1989 roku.

Strzelec

Większość Strzelców ma bardzo silną osobowość. Osoby spod tego znaku zodiaku charakteryzują się również dużą pewnością siebie. Do tego opisu idealnie pasuje Ted Bundy, który jest jednym z najbardziej znanych seryjnych morderców. Przez wiele lat wymykał się policji, a dzięki swoim sztuczkom napadał na kolejne ofiary.

Koziorożec

Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo ambitne i zdyscyplinowane. Seryjny morderca Charles Ng został skazany za zabicie 11 osób, jednak liczba jego ofiar może przekroczyć nawet 25. Wybudował "lochy seksualne", które co jakiś czas zapełniał nowymi ofiarami. Ng uciekł do Kanady i przez ponad sześć lat unikał ekstradycji. W 1991 roku został sprowadzony do USA.

Wodnik

Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo inteligentne i pomysłowe. Gary Ridgway idealnie pasuje do tego opisu. Swoje ofiary zwabiał w odludne miejsca i bestialsko mordował. W 2001 roku Ridgway został aresztowany za kilka zabójstw w Green River. Później przyznał się do zabicia aż 71 kobiet. Obecnie przebywa w zakładzie karnym w stanie Waszyngton w Walla Walla.

Ryby

Ryby są bardzo wrażliwe i czasami może dopaść je lenistwo. John Wayne Gacy Jr. to morderca, który nie mógł zakończyć swojej morderczej natury. Torturował i mordował chłopców i młodych mężczyzn. Gacy wabił swoje ofiary do domu, gdzie później je mordował. Gacy przyznał się do 33 zabójstw i został uznany za winnego. W 1994 r. został zabity śmiercionośnym zastrzykiem.

Lubisz czytać horoskopy?

Zobacz także: Baba Wanga przepowiedziała, co stanie się w 2020 roku. Tego nikt się nie spodziewał!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?