Zamknij

W tym tygodniu czeka nas zaćmienie Słońca. Te znaki zodiaku silnie to odczują

29.11.2021 09:35
Słońce
fot. Shutterstock

Zaćmienie Słońca w Strzelcu 4 grudnia 2021 roku wywrze największy wpływ na te 3 znaki zodiaku. Sprawdź, czy jesteś wśród nich.

Właściciele tych znaków zodiaku w ciągu kilku nadchodzących dni będą pod silnym wpływem zbliżającego się zaćmienia Słońca. Jak podaje astroserwis.com, mogą powrócić do nich sprawy z przeszłości, które wywołają lęk i niepewność.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Zaćmienie Słońca 4 grudnia 2021 roku

Całkowite zaćmienie Słońca 4 grudnia 2021 roku to pierwsze takie wydarzenie od wielu miesięcy. W astrologii oznacza ono czas, w którym każdy z nas musi skonfrontować się z prawdą o sobie. Na jaw wychodzą wtedy tajemnice, a ludzie zdradzają swoje ukryte intencje. Jeśli od dawna przed czymś uciekaliśmy, zaćmienie "zmusza" nas do przyjrzenia się tej kwestii i temu, jakie wzbudza ona w nas uczucia. Wnioski, które wtedy wyciągamy, często okazują się zaskakujące dla nas samych. Według astrologów najwięcej dowiedzą się o tym teraz Lwy, Byki i Wodniki.

Horoskop na zaćmienie Słońca 2021 roku

Osoby spod tych znaków zodiaku w nadchodzącym tygodniu odczują wpływ zbliżającego się zaćmienia:

Lew

Lwy będą musiały skonfrontować się ze swoimi największymi lękami. Jeśli im się nie poddadzą, a zamiast tego przyjmą postawę bezstronnego obserwatora, zauważą, że od dawna patrzyły na sprawy z nieodpowiedniego punktu widzenia. Pojawi się okazja, by zmienić oczekiwania wobec siebie i innych. Lwy powinny znaleźć w sobie odwagę, by zrezygnować ze wszystkiego, co od dawna im już nie służy. Dzięki temu w ich życiu pojawi się miejsce na nowe, szczęśliwe zdarzenia.

Byk

Byki, które przesadnie koncentrują się na sprawach z przeszłości, poczują się w tym tygodniu przygnębione i zagubione. Zaćmienie Słońca pokaże im, że wspomnień nie da się przeżyć jeszcze raz. Jeśli od dłuższego czasu kurczowo trzymały się tego, co było, nawet jeśli wcale ich to nie uszczęśliwia, teraz przyjdzie czas, by się z tym pożegnać.

Wodnik

Wodniki w tym tygodniu zaczną mieć ogromne trudności z podejmowaniem decyzji w relacjach. Pojawi się w nich obawa, że powtórzą własne błędy sprzed lat. W rzeczywistości będzie to okazja do tego, by świadomie wybrać inną drogę niż dotychczas. Warto odpowiedzieć sobie na pytania: "Co będzie dla mnie najlepsze?", "Czego teraz pragnę?", "Czego już nie potrzebuję?".

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.