Zamknij

Zbliża się najmroczniejsze zjawisko tej jesieni. Astrologowie ostrzegają przed jego wpływem

27.09.2022 09:38

Zaćmienie Słońca w Skorpionie wystąpi na niebie 25 października 2022 roku. Horoskop na jesień wskazuje jednak, że zjawisko będzie wywierało na nas negatywny wpływ przez kilka następnych tygodni.

Zaćmienie Słońca w Skorpionie 2022
fot. Shutterstock

Horoskop na październik 2022 roku zapowiada, że czekają nas trudne chwile. Na niebie wystąpi wtedy silne zjawisko, które może wywołać w naszym życiu potężny wstrząs. Na co warto się przygotować? Poniżej znajdziecie wskazówki astrologów.

Zobacz także: Jak przygotować się na zaćmienie Słońca? Oto rady astrologów

Zaćmienie Słońca 25 października 2022 roku. Zbliża się najmroczniejsze zjawisko tej jesieni

Zaćmienie Słońca to zjawisko, któremu przypisywano mistyczne znaczenie już w starożytności. W tym czasie stajemy się niespokojni, a do głosu dochodzą nasze ukryte myśli i emocje. Kiedy wypada w znaku Skorpiona, staje się o wiele mroczniejsze niż zazwyczaj. Astrologowie uważają, że będzie wywierało wpływ na nasze zachowanie już w fazie przedzaćmieniowej. Październik będzie więc niespokojnym miesiącem. Wiele osób może stracić kontrolę nad własnym życiem. Sprawdźcie, jakich błędów lepiej teraz nie popełniać.

Horoskop na zaćmienie Słońca w Skorpionie

Co powinniśmy zrobić, by w pełni wykorzystać energię zaćmienia i uniknąć kłopotów? Oto wskazówki astrologów:

1. Zdrowy rozsądek zamiast namiętności

Zodiakalne Skorpiony uwielbiają robić wszystko wbrew zasadom. Nie zauważają, kiedy ich prowokacyjne zachowanie zaczyna prowadzić do poważnych konsekwencji. Nawet jeśli są przed nimi ostrzegane, z maniakalnym uporem dążą do tego, by móc nadal działać po swojemu. Wszystkie znaki zodiaku poczują teraz na sobie moc zbliżającego się zaćmienia - zaczną zachowywać się w podobny sposób i stracą przez to zdolność prawidłowej oceny sytuacji.

W październiku warto robić wszystko dwa razy wolniej niż zazwyczaj. Jeśli będziemy regularnie zastanawiać się nad tym, co robimy, unikniemy poważnych błędów.

2. Miłość zamiast nienawiści

Pod wpływem zaćmienia Słońca w Skorpionie wpadniemy w tendencję do odczuwania skrajnych emocji. Będą one bardzo intensywne, więc powinniśmy świadomie kierować je w stronę pozytywnych odczuć. Dotyczy to szczególnie relacji z bliskimi.

Zamiast gromadzić powody do odczuwania żalu czy formułowania pretensji, powinniśmy szukać pretekstu do okazywania ciepła i wsparcia. W tym szczególnym okresie zostanie to docenione przez wszystkie znaki zodiaku. Jeśli jednak postąpimy wobec kogoś źle, musimy się liczyć z tym, że wywoła to potężną awanturę.

3. Akceptacja zamiast potrzeby kontroli

Najważniejsze relacje w naszym życiu czeka teraz test. Będziemy musieli zadać sobie pytanie, czy więź z drugą osobą opiera się na wzajemnych wymaganiach, czy na szczerej sympatii.

Każdy z nas zacznie się teraz buntować przeciwko narzucanej kontroli i zapragnie być akceptowanym dokładnie takim, jakim jest. Warto o tym pamiętać, bo w najbliższym czasie niezwykle łatwo będzie kogoś zranić. Wystarczy jednak zacząć traktować innych z wyrozumiałością, by zwiększyć szansę na poprawę relacji.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?