Zamknij

To zjawisko rozdzieli wielu kochanków. Nagle stracą ze sobą kontakt

05.10.2022 13:27

Pod wpływem zbliżającego się zaćmienia Słońca wiele par może doświadczyć trudności w komunikacji. Niektóre z nich przestaną ze sobą rozmawiać na długo.

Kobieta
fot. Shutterstock

Zaćmienie Słońca w Skorpionie 25 października 2022 roku przyniesie nam wiele wyzwań. Nie wszyscy poradzą sobie z silnymi emocjami, jakie wywoła to zjawisko. Część znaków zodiaku straci zdolność porozumiewania się z bliskimi - w niektórych relacjach zapadnie przez to cisza, która potrwa kilka miesięcy.

Zobacz także: Pary spod tych znaków zodiaku rozstają się bez słowa. Nie składają sobie żadnych wyjaśnień

Zaćmienie Słońca w Skorpionie 25 października 2022 roku

Astrologowie ostrzegają, że zbliżające się zaćmienie Słońca będzie najmroczniejszym zjawiskiem tej jesieni. Do głosu dojdą wtedy nasze ukryte myśli i uczucia, a wpływ zodiakalnego Skorpiona uczyni to doświadczenie niezwykle intensywnym. Możemy stracić do kogoś zaufanie niemal z dnia na dzień albo nagle odkryć, że potrzebujemy zacząć traktować swoich bliskich z dystansem.

Byki, Skorpiony i Raki najsilniej odczują to zjawisko. Nadchodzące tygodnie mogą być dla nich wyjątkowo trudne.

To zjawisko rozdzieli wielu kochanków. Nagle stracą ze sobą kontakt

Zaćmienie Słońca w Skorpionie 25 października 2022 roku przyniesie tym znakom zodiaku przykrą niespodziankę:

Byk

W życiu zodiakalnego Byka może się teraz wiele wydarzyć. Trudno mu będzie zapanować nad swoją codziennością - pojawi się w niej tyle zmian, że na każdym kroku zacznie o czymś zapominać. Nie znajdzie sposobu, by uniknąć wynikających z tego nieporozumień. Ukochana osoba poczuje się zlekceważona i niechciana. Może stracić ochotę na randki i nie odezwać się przez następne 6 miesięcy.

Skorpion

Skorpion nabierze podejrzeń wobec partnera. Odkryje coś, co do tej pory było tajemnicą. Zamiast jednak szczerze i spokojnie o tym porozmawiać, wyciągnie wnioski samodzielnie. Będą przesadzone i pozbawione logiki - ale długo nie uda mu się zrozumieć, że nie należy uznawać własnych fantazji za rzeczywistość.

Rak

Rak już na kilka dni przed zaćmieniem może zauważyć, że bliska osoba zaczyna nabierać wobec niego dystansu. Może coraz rzadziej odpisywać na wiadomości, aż wreszcie zupełnie ucichnie. Lepiej nie sprawdzać, dlaczego to zrobiła - prawda może okazać się trudna do zniesienia.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?