Zamknij

Z tymi znakami zodiaku nie warto mieszkać. O kim mowa?

22.09.2018
Aktualizacja: 12.11.2019 13:53
Z tymi znakami zodiaku lepiej nie mieszkać
fot. Shutterstock

Mieszkanie z osobami spod tych znaków zodiaku może okazać się prawdziwym wyzwaniem lub katorgą. Słuchanie w nocy głośnej muzyki lub narzucanie swoich zasad to specjalność niektórych z nich. Sprawdź, o kim mowa.

Dzielenie mieszkania z poniżej opisanymi znakami zodiaku może doprowadzić cię do szewskiej pasji. Radzimy dobrze się zastanowić przed podjęciem decyzji o wspólnym mieszkaniu.

Znaki zodiaku, z którymi nie warto mieszkać

  • Skorpion

Bardzo często ma wahania nastroju i potrzebuje silnych emocji. Nie znosi rutyny i monotonni. Osoba z tym znakiem zodiaku jest kłótliwa. Z racji tego, że skorpiony ciągle szukają nowych wyznań i mocnych wrażeń, przygotuj się na częste wizyty gości.

Skorpiony słyną z zakłócania ciszy nocnej, kochają słuchać głośno muzyki… szczególnie w nocy. Jeśli chcesz się porządnie wyspać lub po prostu nie podzielasz takiego stylu życia, mocno zastanów się nad tym, czy warto zamieszkać z taką osobą.

  • Strzelec

Osoby spod tego znaku nie znoszą, gdy ktoś próbuje nimi rządzić. To skorpion ustala zasady i narzuca ograniczenia. Nie podporządkowuje się innym. Jest jeden plus mieszkania ze strzelcami.. mają ogromne poczucie humoru.

Można też dodać, że ludzie z tym znakiem zodiaku są bardzo uroczy, ale dzięki temu bardzo łatwo wchodzą innym na głowę. Mają milion pomysłów na minutę i potrafią tym męczyć. Bywają też kapryśni.

No cóż… osoby spod tego znaku są zabawne, ale też i męczące. Mogą świetnie się sprawdzić w roli kumpla, ale czy współlokatora? Szczerze wątpimy.

  • Bliźnięta

Bliźnięta w życiu niczym się nie przejmują, to urodzone lekkoduchy. Mieszkając z nimi spodziewaj się podkradania jedzenia i porozrzucanych ubrań. Wspólne dzielenie lokum z bliźniętami ma też swoje plusy – są bardzo spontaniczni i prawie zawsze skorzy do działania. Z nimi nie można się nudzić.

 Zobacz także: Jeśli twój znak zodiaku znajduje się na naszej liście, lepiej uważaj! To najwięksi pechowcy

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów: