Zamknij

Z tymi kobietami lepiej się nie wiązać. Sprawdź jej znak zodiaku!

16.10.2018 09:50
jakich znaków należy unikać
fot. Pixabay

Znaki zodiaku mówią o tym, jaki jest nasz charakter. Znaki zodiaku pomogą nam również określić, jaka przyszłość może nas czekać lub jaką ścieżkę kariery powinniśmy wybrać.

Pewne siebie kobiety z pewnością imponują, ale jeśli jakiś mężczyzna będzie chciał wejść w związek z taką kobietą, zastanowi się dwa razy, zanim to zrobi. Mężczyzn odstrasza niezależność i pewność siebie. Czy kobiety powinny przejmować się takimi doniesieniami? Absolutnie nie! Jeśli interesuje cię, które znaki zodiaku są pewne siebie, koniecznie przeczytaj.

Faceci boją się wejść w głębszą relację z kobietami o tych znakach zodiaku

Baran

  • To właśnie ten znak lub kontrolować! Kobieta spod tego znaku zodiaku jest pewna siebie oraz bardzo inteligentna. To nie ona jest zdobywana, to ją zdobywają.

Byk

  • Zmienia facetów jak rękawiczki, ponieważ żaden nie jest w 100% w jej guście. Uwielbia, takich mężczyzn, którzy zaopiekują się nią ale sama nie da nic od siebie w zamian.

Skorpion

  • Dla ciebie mężczyźni tracą głowę. Kobieta spod tego znaku jest nieprzewidywalna i mroczna. Potrafi wodzić mężczyzn za nos.

Strzelec

  • Zrobienie pierwszego wrażenia wychodzi jej bardzo dobrze i chyba tylko na tym się kończy. Potrafi każdego w sobie rozkochać, ale tak jak szybko się pojawia, tak znika i zostawia pustkę.

Wodnik

  • Z pewnością jest wolną duszą, nie ugina się pod naciskiem ze strony otoczenia. Z natury jest sprawiedliwa, potrafi odstraszyć faceta swoją ciągłą chęcią do bycia lepszym.
Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku