Zamknij

Z kim powinieneś pójść na randkę? Znaki zodiaku określają zgodność waszych charakterów

Katarzyna Leszczyńska
18.05.2020 08:44

Z jakim znakiem zodiaku stworzysz udany związek?

Miłość zapisana jest w gwiazdach
fot. pexels.com

Mówi się, że miłość zapisana jest w gwiazdach. Niektórzy są sobie po prostu przeznaczeni. Jak zatem odnaleźć swoją drugą połówkę? Portal Cosmopolitan.com przygotował zestawienie, jakie znaki zodiaku powinny się ze sobą łączyć, a jakie wzajemnie unikać.

Baran

Jego charakter poskromić może tylko drugi baran, dlatego jest dla niego idealnym partnerem na długi związek. Ten znak zodiaku kocha konkurencję. Doskonale dogada się ze strzelcem, jednak ten znak zodiaku nie jest zbyt długotrwały w związkach. Możesz przygotować się zatem na przygodę, ale raczej bez zobowiązań. Baran powinien unikać panien, które lubią oceniać innych ludzi i w kółko będą krytykować jego wady. Koziorożec natomiast jest zbyt poważny jak na związek z baranem.

Byk

Powinien poślubić pannę. Oboje są odrobinę dominujący, co sprawi, że będą się wzajemnie uzupełniać. Byk ma wymagania dotyczące swojej wygody, panna natomiast jest spostrzegawcza i chętnie pomoże swojemu ukochanemu uzyskać szczęście przewidując jego potrzeby. Byki wraz z koziorożcami nadają na tych samych falach. Wywołują na siebie dobry wpływ, jednak ich związek prawdopodobnie byłby zbyt intensywny, żeby trwać długo. Lepiej, żeby unikał baranów, których postrzega jako żenujących i lwów, przez których straci poczucie dominacji.

Bliźnięta

Potrzebują partnera cierpliwego. Dlatego najlepiej w tej roli sprawdzi się waga. Ona nigdy nie da im odczuć, że się z nimi nie zgadza i nie odbierze osobiście ich przechwalania się. Pociągać je mogą wodnicy – osoby, które mają dość zimne osobowości, ale są bardzo mądre. Powinien trzymać się z dala od ryb, które pod ich wpływem mogą wpaść w depresję i uważać na raki, które mogą ich sobie podporządkować, jednocześnie robiąc im straszną krzywdę.

Rak

Najlepiej dogada się ze skorpionem, który da mu najgłębszą więź – a rak właśnie takiej potrzebuje. Skorpion może być największą miłością raka, ale równocześnie może złamać mu serce. Bezpieczniejszą opcją mogą być ryby. Ten wrażliwy znak zodiaku przyniesie mu szczęście, ale nie da tyle satysfakcji, ile związek ze skorpionem. Koziorożec nie będzie tolerował jego nastrojów, zaś strzelec będzie go przerażał swoim pragnieniem niebezpiecznej przygody.

Fotografia: pexels.com

Lew

Lew ludzi być podziwiany, podobnie jak strzelec, dlatego te znaki zodiaku mogą sobie dostarczyć niesamowitych doznań. Innym odpowiednim kandydatem do związku z lwem może być inny lew. To uczucie stanie się jednak dla nich wyniszczające na dłuższą metę. Wielkie poruszenie na samym początku może przerodzić się w związek oparty na egoizmie. Lew na pewno powinien unikać wodnika oraz wagi. W pierwszym przypadku lew nie będzie doceniany, w drugim to on straci zainteresowanie.

Panna

Z koziorożcem będzie wieść bezpieczne, stabilne życie. Panna w tym związku będzie stroną dominującą, co spodoba się jej spokojnemu usposobieniu. Ze skorpionem może połączyć ją wspólna pasja do oceniania ludzi. Powinna uważać na barana, który za każdym razem będzie jej wszystko wypominać oraz na ryby, które po pewnym czasie zaczną ją drażnić swoim zdrowym rozsądkiem.

Waga

Wraz z wodnikiem będą toczyć szereg dyskusji na dziwaczne tematy i o innowacyjnych pomysłach. Nie zawsze będą się ze sobą zgadzać, ale zawsze będą się dobrze bawić w swoim towarzystwie. Z bliźniętami będą się doskonale bawić, ale nie stworzą udanego związku, ponieważ waga lubi harmonię, której bliźnięta jej nie zapewnią. Strzelec nie jest dobrą partią dla wagi, ponieważ jest zbyt gadatliwy i niejednokrotnie wpędzi ją w tarapaty. Lwy natomiast zbyt lubią flirt, więc ich beztroskie zachowanie skończy się irytacją wagi.

Skorpion

Oczywiście najlepszym partnerem dla niego jest rak, który będzie mu niezwykle oddany. Raki wciąż się zmieniają i są nieprzewidywalne, wiec skorpion nie będzie się z nimi nudził. Z rybami połączy go olbrzymia wyobraźnia oraz intuicja. Może jednak z łatwością wyrządzić im krzywdę swoim usposobieniem. Nerwowe podejście bliźniąt będzie dla niego zbyt irytujące. Od wodnika natomiast nigdy nie otrzyma pomocnej ręki.

Fotografia: pexels.com

Strzelec

Z Lwem stworzy parę idealną. Ich podejście do życia jest identyczne. Baran może być dla niego doskonałym kompanem do zabawy, jednak przez pragnienie przygody i spontaniczności w pewnym momencie mogą zacząć ze sobą rywalizować. Byk go zanudzi, rybom natomiast sam może wyrządzić dużą szkodę, dlatego lepiej, żeby ich unikał.

Koziorożec

Dobrze będzie się czuł z bykiem, z którym nadaje na tych samych falach. Będzie jego najlepszym przyjacielem. Z panną nadają na tych samych falach. Podzielają wspólne pasje i ideały. Bliźnięta są wiecznie niezdecydowane, przez co będą wydawać się koziorożcowi dziecinne. Raki natomiast są zbyt oderwane od rzeczywistości, przez co będą naprawdę drażnić koziorożca.

Wodnik

Jest jedyną osobą, która może poskromić bliźnięta. Dlatego też, gdy już to zrobi, może stworzyć z nimi naprawdę udany związek. Waga jest jego astrologicznym bliźniakiem. Zawsze umie go uspokoić i wyciszyć. Powinien uważać na barana, który nie jest tak otwarty na innych ludzi jak on. Panna natomiast jest dla niego zbyt perfekcyjna i pedantyczna.

Ryby

Ryby powinny się ożenić ze skorpionem, który ma namiętną duszę. Wrażliwe ryby lubią czuć się wyjątkowo, a skorpion zawsze je doceni. Poczucie bezpieczeństwa może zapewnić im natomiast koziorożec, do którego życia one wprowadzą odrobinę magii. Bliźnięta będą zbyt niecierpliwe na związek z rybami. Powinny uciekać od strzelca, który lubi zbyt szybkie tempo życia i nie okaże im szacunku.

Love