Zamknij

Wodniki mają teraz szansę stworzyć związek na całe życie. Muszą tylko wyznać komuś uczucie

28.04.2021 14:37
Miłość
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na maj 2021 roku dla Wodnika wskazuje, że jeśli tylko zdobędzie się on na wyznanie komuś miłości, zyska partnera na całe życie. Odwagi, Wodniku!

Zodiakalne Wodniki często ukrywają swoje przywiązanie do drugiej osoby i nie chcą się przyznać, że im na kimś zależy. W nadchodzącym miesiącu byłby to poważny błąd.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku kochają zwierzęta. Chętnie przygarną kota lub psa

Zodiakalne Wodniki mają szansę stworzyć związek na całe życie

Horoskop miłosny na maj 2021 roku podpowiada Wodnikom, by podjęły ryzyko w relacji z najważniejszą dla nich osobą. Zamiast chować swoje uczucia, powinny zacząć głośno o nich mówić.

Jeśli są zakochane, mają teraz szansę doprowadzić do tego, by ich miłość została odwzajemniona. Rozpoczęty teraz związek może doprowadzić do małżeństwa.

Wodniki powinny wyznać miłość najbliższej osobie

Horoskop na maj dla Wodnika brzmi optymistycznie - mówi o szczęściu i spełnieniu w miłości. Jednak wymaga od tego znaku zodiaku, by wziął sprawy w swoje ręce. Nie powinien czekać, aż druga osoba się domyśli, że jest zaangażowany uczuciowo. Jego zadaniem jest otwarcie o tym powiedzieć.

Kiedy zdecyduje się przełamać strach i przyrzec drugiej osobie, że chciałby być z nią i tylko z nią, chwyci ją tym za serce. Dzięki temu będzie wiedziała, że może mu zaufać i iść z nim przez życie. Skoro postanowił poświęcić swoją dumę i zaryzykować, udowodnił, jak bardzo mu zależy.

Wodnik w miłości sprawia czasem wrażenie, jakby z obawy o swoje ego nie chciał zdradzać nikomu swojego przywiązania. Wiele osób uważa, że ten znak zodiaku jest chłodny i zdystansowany. Gdy wyznaje uczucia, jest to odbierane jako ważny i znaczący gest. Zostanie on doceniony.

Zobacz także: Zodiakalny Byk po rozstaniu. Zobacz, czego się spodziewać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?