Zamknij

Wkrótce na niebie dokona się rewolucja. To wpłynie także na nasze życie

03.10.2022 11:45

Nadchodząca pełnia Księżyca w Baranie 9 października 2022 roku dostarczy nam wielu bolesnych doświadczeń. Lepiej mieć świadomość tego, co nas czeka.

Księżyc
fot. Shutterstock

Horoskop na jesień 2022 roku wskazuje, że pełnia Księżyca 9 października 2022 roku wywrze ogromny wpływ na nasze życie. Wiele spraw może wtedy odmienić się raz na zawsze. Powinniśmy więc być przygotowani na to, co może się wydarzyć.

Zobacz także: Pary spod tych znaków zodiaku rozstają się bez słowa. Nie składają sobie żadnych wyjaśnień

Pełnia Księżyca w Baranie 9 października 2022 roku

Jak zapowiadają astrologowie, pełnia Księżyca przyniesie w tym miesiącu wiele przykrości dla wszystkich znaków zodiaku. Od nas jednak zależy, w jaki sposób sobie z nimi poradzimy. Nie musimy wcale pogrążać się w rozpaczy - trudne przeżycia, które nas czekają, mogą wbrew pozorom wyjść nam na dobre. Jeśli jednak poddamy się emocjom, poczujemy się nieszczęśliwi i stracimy nadzieję na przyszłość.

Horoskop na pełnię Księżyca 9 października 2022 roku

Czego powinniśmy się spodziewać podczas nadchodzącej pełni Księżyca? Oto zapowiedzi astrologów:

1. Pozwól przeszłości odejść

W życiu każdego z nas występują historie, które nie doczekały się zakończenia. Przypomnimy sobie o nich w najbliższym czasie, bo pojawi się szansa, by raz na zawsze je pożegnać i zapomnieć o nich na dobre. Większość z nas uświadomi sobie jednak, że nie potrafi tego zrobić. Możemy kurczowo trzymać się czegoś, co od dawna nam nie służy. Rzeczywistość zmusi nas jednak do tego, by wypuścić to z rąk. Naszym zadaniem będzie się z tym pogodzić.

2. Zaakceptuj bolesne wspomnienia

Na domiar złego zaczną nas teraz prześladować obrazy z przeszłości i zaczniemy formułować na ich podstawie fałszywe przekonania. Kiedy pojawią się przykre wspomnienia, nie powinniśmy zakładać, że sytuacja powtórzy się i tym razem. Konsekwencje takiego myślenia mogą okazać się dla nas brutalne. W tym czasie musimy mieć bowiem świadomość tego, że magiczne działanie pełni Księżyca wzmacnia prawo przyciągania. Lepiej więc nie pielęgnować w sobie żalu związanego z tym, co było. Warto potraktować to jak lekcję, dzięki której unikniemy bólu w przyszłości.

3. Nikogo przy sobie nie zatrzymuj

Pełnia Księżyca w Baranie może okazać się szczególnie bolesna dla tych, którzy nie chcą dopuścić do rozstania z bliską osobą. Wywieranie presji na drugiej stronie i szukanie pretekstu do konfrontacji to teraz jednak najgorsze, co moglibyśmy zrobić. Jeśli ktoś zapragnie zerwać z nami kontakt, powinniśmy mu na to pozwolić. To, co jest naszym przeznaczeniem, powróci w niedalekiej przyszłości. Musimy jednak zakończyć relację z osobami, które nic już nie wniosą do naszego życia. Zaakceptowanie tej konieczności sprawi, że poczujemy się lżej i spokojniej.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?