Zamknij

Wenus wychodzi z retrogradacji. Te znaki zodiaku mogą wkrótce odzyskać byłego partnera

12.01.2022 12:33
Zakochani
fot. Shutterstock

W ostatnich dniach stycznia możemy przeprowadzić ważne rozmowy, które doprowadzą do odnowienia bliskich relacji. Nawet jeśli wszystko wydawało się stracone, teraz możemy jeszcze naprawić swoje błędy.

Najtrudniejszy okres w astrologii, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe, zbliża się do swojego zakończenia. Wielu z nas niedługo znajdzie sposób, by na nowo porozumieć się ze swoją drugą połówką. Co oznacza wyjście Wenus z retrogradacji i na kogo wywrze największy wpływ? Oto, co mają na ten temat do powiedzenia astrologowie.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Horoskop miłosny na styczeń 2022

Zakończenie retrogradacji Wenus to wyczekiwane wydarzenie astrologiczne. Wypada ono 29 stycznia 2022 roku. Ustaną wtedy kłótnie między kochankami, a relacje, które zdawały się stać w miejscu, nareszcie się ożywią. W nadchodzącym czasie pojawi się szansa, by naprawić błędy z przeszłości i pogodzić się z ukochaną osobą, nawet jeśli związek zdążył się zakończyć. Szczególnie Byki, Koziorożce i Panny będą miały teraz szansę uratować ważną dla siebie relację.

Wyjście Wenus z retrogradacji - 29 stycznia 2022

Aby móc skorzystać z uzdrowicielskiej mocy Wenus, już teraz powinniśmy się przygotować na zakończenie retrogradacji. Co możemy zrobić? Oto rady astrologów:

1. Przestań fantazjować i skup się na faktach

Odczuwasz smutek związany z czyjąś postawą? Masz pewność, że druga osoba nie chce z tobą rozmawiać i uważa, że czegoś ci brakuje? W ciągu najbliższych dwóch tygodni poważnie się zastanów, czy rzeczywiście tak jest. To mogą być twoje lęki i wyobrażenia. Nie zakładaj niczego z góry.

2. Bądź cierpliwy i wyrozumiały

Zamiast przyspieszać sprawy i dążyć do tego, by jak najszybciej odzyskać drugą osobę, po prostu ciesz się jej obecnością. Zadbaj o to, by poczuła się przy tobie swobodnie i panuj nad swoimi emocjami. Dzięki temu kontakt między wami będzie swobodny i naturalny.

3. Zastanów się, co chcesz powiedzieć

W ostatnich dniach stycznia i na początku lutego pojawi się okazja do szczerej rozmowy o uczuciach. Warto już teraz się zastanowić, co chcielibyśmy w niej przekazać. Zamiast wygłaszać długie monologi, lepiej zawrzeć wszystko w jednym prostym zdaniu. Najważniejsze jest to, by komunikat był zrozumiały dla drugiej strony.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?