Zamknij

Wenus w znaku Lwa w sierpniu 2022 roku. Sprawdź, czego możesz się spodziewać

09.08.2022 13:57
Zakochani
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na sierpień 2022 roku zapowiada się niezwykle ciekawie. Już za kilka dni Wenus wkroczy do ognistego znaku Lwa i wpłynie na nasz stosunek do płci przeciwnej.

Od 11 sierpnia 2022 roku Wenus, czyli planeta miłości, będzie przebywała w znaku Lwa. W naszym życiu uczuciowym może to oznaczać rewolucyjne zmiany. Zobacz, czego możesz się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Horoskop miłosny na sierpień 2022 roku

Zarówno dla singli, jak i dla osób będących w związkach, przejście Wenus ze znaku Raka do ognistego Lwa może okazać się przełomowe. W tym czasie mamy większą odwagę do nawiązywania nowych znajomości i wyrażania uczuć. Nasze relacje z innymi mogą się więc rozwijać bardzo szybko. Jeśli jednak nie będziemy uważać na swoje zachowanie, równie dobrze mogą się zakończyć. Warto wiedzieć, jak postępować w nadchodzących tygodniach, by zwiększyć swoje szanse na stworzenie szczęśliwego związku.

Wenus w Lwie - sierpień 2022 roku

Horoskop miłosny na sierpień 2022 roku zawiera w sobie ważne wskazówki:

1. Otwórz swoje serce

Zodiakalny Lew jest związany właśnie z sercem, a astrologowie nieprzypadkowo dali mu pod opiekę ten organ ludzkiego ciała. Ten znak zodiaku nigdy nie traci wiary w miłość. Nawet jeśli wcześniej został wielokrotnie zraniony, nie poddaje się i ma w sobie odwagę, by podejmować ryzyko. Od 11 sierpnia będziemy mieli szansę na nowy początek - wystarczy, że przestaniemy rozpamiętywać bolesne zdarzenia z naszego życia, a zamiast tego skoncentrujemy się na tym, czego potrzebujemy. Osoby, którym uda się otworzyć na miłość, mogą wtedy przyciągnąć partnera.

2. Szukaj ludzi podobnych do siebie

Największą wartością dla zodiakalnego Lwa jest to, że w towarzystwie ukochanej osoby może zachowywać się naturalnie. Kiedy jest sobą i czuje się akceptowany, staje się wspaniałym partnerem. Dlatego nie należy do osób, które poczują się szczęśliwe u boku kogoś, kto myśli i postępuje zupełnie inaczej. W drugiej połowie sierpnia możemy spotkać swoją bratnią duszę - partnera, który będzie podzielał nasze wartości.

3. Nie kokietuj i unikaj rywalizacji

Niebezpiecznym aspektem Wenus w Lwie jest pojawiająca się wśród ludzi tendencja do popisywania się. Wszystkie znaki zodiaku chcą chociaż przez chwilę poczuć się jak król dżungli i w tym celu robią, co w ich mocy, by zwrócić na siebie uwagę. Często kończy się to źle, bo wywołuje poważne konflikty. Szczególnie kłamstwa i intrygi prowadzą do bardzo nieprzyjemnych konsekwencji. W sierpniu najlepiej postawić na szczerość. Osoby, które są nam pisane, na pewno ją docenią.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?